Advert

Acana Köpek Ve Kedi Mamaları

30
Skip (5)

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by panzehir
91 İzlenme
ACANA Tahılsız Kedi Mamaları
Kanada'nın en iyi ve en taze maddelerinden yapılan ACANA Tahılsız Seri, yerel mirasımızı yansıtır ve batı Kanada'nın geniş çiftlikleri, zengin prairieleri, bereketli ovaları ve bakir kalmış akarsularından üretilen taze otantik mama çeşitliliğini gösterir.
Zengin protein, düşük miktarda karbonhidrat içeren ve hiç tahıl içermeyen bu benzersiz ve lezzetli ACANA formülleri, %60-65 et, %35-40 meyve ve kedi ve köpekleri tam anlamıyla beslemek için sebzeler içerir.

Kedi ve köpekler avcıdır. Diş, çene ve sindirim sistemlerinin yapısı nedeniyle, bilimsel açıdan et bazlı bir besinle beslenerek faaliyet gösteren etoburlar olarak sınıflandırılırlar.
Biyolojik olarak uygun ACANA, kedi ve köpeklerin doğal ortamlarında karşılaşacakları, doğaları gereği yemeye evrildikleri, yüksek oran ve çeşitlilikteki taze, sağlam ek et içeriğini yansıtan yeni bir besin sınıfını temsil etmektedir.
Geleneksel pet mamalarından dünya kadar uzakta değerlere sahip Biyolojik olarak uygun ACANA, proteinden zengin olup düşük karbonhidrat değerine sahiptir ve taze, koruyucu madde içermeyen, tam anlamıyla besleyici güzelliklerle dolu, eşsiz çeşitlilikteki kümes hayvanı etleri, et ve balık içerir.
Ancak, günümüzde az miktarda et veya et proteini içeren "bütünsel" veya "doğal" gıdalar, yüksek oranda uygun olmayan karbonhidrat ve az oranda taze bileşen (varsa eğer) içermektedir.
Kedi veya köpeğinize göre bunlar doğal gıdalar değillerdir. Ayrıca minik dostlarımız kedi ve köpeklere genellikle insan özellikleri verdiğimizden, bu besinleriyle ilgili olarak uygulamamız gereken yaklaşım değildir.


ACANA Kedi Mamaları için
http://acana-kedi-mamasi.petozel.com

ACANA Köpek Mamaları için
http://acana-kopek-mamasi.petozel.com

Tüm Markalara ait Kedi Maması çeşitleri için
http://www.petozel.com/kedi-mamasi-70-urunleri

Tüm Markalara ait Köpek Maması çeşitleri için
http://www.petozel.com/kopek-mamasi-35-urunleri
Kategori
Hayvanlar

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.