Son Makaleler

 • Kılıçdaroğlu A Takımını Değiştiriyor

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun 17 kişilik MYK'sında Genel Sekreter ve Genel Başkan yardımcıları bulunuyor. Bu ekipten birçok ismin gideceği belirtilerken, Kılıçdaroğlu yeni ekibini Parti Meclisi üyeleri arasından seçecek. 

  Toplam 60 kişi olan Parti Meclisinde 12 muhalif isim bulunuyor. Mevcut MYK üyeleri de düşüldüğünde geriye 30 üye kalıyor. CHP'nin yeni MYK'sına Parti Meclisi üyeleri Orhan Sarıbal, Yıldırım Kaya, Oğuz Kaan Salıcı, Gökhan Zeybek, Yunus Emre gibi isimlerin taşınabileceği vurgulandı.

  SERT DİSİPLİN ÖNLEMİ

  CHP'deki değişim MYK ile sınırlı kalmayacak, disiplin konusunda da sert adımlar atılacağı kaydedildi. Tartışma sürecinde partinin yıpratıldığını belirten Kılıçdaroğlu'nun genel merkez önünde eylem yapan, sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşımlarda bulunanların yanı sıra kamuoyunu özellikle imza sayıları üzerinden yanıltanlar hakkında disiplin sürecini başlatacağı öğrenildi.

  Muhalifler ise MYK’da yapılacak bir değişimin yeterli olmadığını savunuyor. İmza veren delegelerle hafta sonu geniş çaplı bir değerlendirme toplantısı yapılıp, yol haritası belirlenecek. 

  Muhalifler tüzük kurultayınıda kısa sürede toplayabileceklerini vurguluyor. Tüzük kurultayı için 250 imza gerekiyor ancak tüzükte madde değişikliği yapabilmek için yine salt çoğunluk olan 622 delegenin desteği gerekiyor.

  Kaynak : https://flasgundem.com/gundem/kilicdaroglu-a-takimini-degistiriyor-2101/

  Devamı..
 • Kalın'dan Kurban Bayramı tatili açıklaması

   

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü 100 günlük icraat programını vatandaşlarla paylaşacak." dedi.

  "2019-2023 dönemine ait Stratejik Plan Kasım sonuna kadar hazırlanmış olacak." diyen Kalın sözlerini şu şekilde sürdürdü:

  "Güvenlik birimlerimiz arasında son dönemde yakalanmış eş güdüm sahada da somut neticeler vermeye devam etmektedir."

  Sözcü Kalın, "Suriye kaynaklı terör tehditlerine karşı etkin mücadelemiz kararlı şekilde devam edecek." ifadelerini kullandı.

  Kurban Bayramı tatili 9 gün

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağını açıkladı. 

  "ABD'nin tehditkar dil kullanması asla kabul edilemez"

  Kalın,"ABD'nin Türkiye'de devam eden adli bir konuyu gerekçe göstererek tehditkar bir dil kullanması asla ve asla kabul edilemez." dedi.

  İbrahim Kalın,"Türkiye kolay gözden çıkarılacak ülke değildir, bunu herkesin bilmesi gerekir,F-35 olur başka mevzular olur, Türkiye alternatifsiz de değildir." şeklinde konuştu.

  Türkiye'nin alternatifsiz olmadığını ifade eden Kalın şunları söyledi:

  "Türkiye kolay gözden çıkarılacak ülke değildir, bunu herkesin bilmesi gerekir,F-35 olur başka mevzular olur, Türkiye alternatifsiz de değildir"

  "Brunson meselesinde yargı sürecine herkesin saygı duyulması gerekir"
  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Rahip Brunson meselesiyle ilgili devam eden yargı sürecine herkesin saygı duyması gerekir." dedi.

  "Münbiç planı, tasarlandığı şekilde uygulanmaya devam ediyor. Onun bir takvimi, belli unsurları var. Bunlar adım adım hayata geçiriliyor." şeklinde konuşan Kalın, ABD'nin yaptırım tehdidi hakkında, "Bu gerilimin Münbiç eylem planını olumsuz  yönde etkilememesi bizim beklentimizdi, bu yönde bir adım görmedik." dedi.

  Bedelli askerlik

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, bedelli askerliğe ilişkin düzenleme konusunda, "Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Cumhurbaşkanımızın imzalaması öngörülüyor." bilgisini paylaştı.

  Kalın, Erdoğan'ın Bahçeli'yi kabulü hakında, "Olağanüstü ya da acil koduyla bir durum yok, zaman zaman bu tür görüşmeleri hep birlikte müşahede edeceğiz." ifadelerini kullandı.

  Sözcü Kalın, "Orta vadeli programın açıklanmasıyla Türk ekonomisinin yapısal gücünün bütün sektörlere yansıtılması noktasında önemli adımlar atılacak." dedi.

  Kaynak : https://www.flashaberler.net/haber/12344/kalindan-kurban-bayrami-tatili-aciklamasi.html

   

  Devamı..
 • Acı haber az önce geldi! şehit ve çok sayıda yaralılar var

   

   

  Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler tarafından düzenlenen havanlı saldırı sonucu biri ağır 6 asker yaralandı. Yaralı askerlerden biri hastanede şehit oldu.

  Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, Çukurca ilçesi Güven Dağı Üs Bölgesi'ne bölücü terör örgütü mensuplarınca Irak’ın kuzeyinden havanlı saldırı düzenlendiği belirtildi.

  Saldırı sonucu 1 askeri personel ağır, 5 askeri personel ise hafif şekilde yaralandı" denildi. 

  YARALI ASKER HASTANEDE ŞEHİT OLDU 

  Saldırıda ağır yaralanan ve helikopterle Hakkari'ye getirilerek tedavi altına alınan piyade sözleşmeli er, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Diğer yaralı askerlerin ise tedavisi sürüyor.

  Kaynak : https://www.haberplus.net/haber/21004/aci-haber-az-once-geldi-sehit-ve-cok-sayida-yaralilar-var.html

  Devamı..
 • İzmir Bornova Emlakçı Firmaları

  İzmir’deki esnafları tek bir adreste bulabilmeniz esnaf birlik internet sitesinden bulmanız mümkün. Oto tamirinden klima servislerine kadar hizmet veren esnaflar bir tık kadar uzağınızda.

  Teknolojinin çok geliştiği günümüzde internet kullanımı da oldukça fazladır. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli olarak interneti kullanmaktadırlar. Bu nedenle artık firmaların daha fazla iş yapabilmeleri ve daha çok tanınabilmeleri için internetin aktif olarak kullanılması gerekmektedir. İnternette aktif olarak rol alınmasının en önemli getirilerinden birisi de hedef kitlenin internetten yapacağı araştırmalarda firmanın karşılarına çıkacak olmasıdır.

  Sistem Nasıl Çalışır?

  Esnaf Birlik internet sitesinden hizmet alabilmeniz için yıllık belirlenen ücret ödenerek sisteme kaydınız yapılmaktadır. Sistemimiz internete sürekli olarak tanıtım ve reklam yaptığından dolayı hizmet almak isteyenler siteye girdiklerinde firmanızın bilgilerini bulabilecekler. Sitemize kayıtlı onlarca firma içerisinden istemiş olduğu firmayla direkt olarak iletişime geçerek yaptırmak istediği işi ile ilgili olarak bilgi alabilecek durumda olacaklar.

  Klima Tamiri

  Havaların git gide ısındığı günümüzde özellikle Türkiye’nin incisi İzmir Bornova’da klima kullanımı oldukça yaygındır. Evinizde olduğu gibi işyerlerinizde de daha rahat edebilmek için klima kullanılır. Bakımlarının gereken zamanlarda yapılmaması ya da diğer nedenlerden dolayı klimalarınızda yaşanacak arızalar sıcak havalarda sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu gibi durumlarda doğru klima servisi bulmak oldukça zaman alacaktır. Esnaf Birlik sayesine bu oldukça kolay olacaktır. İnternet sitemizden yapacağınız arama ile İzmir Bornova klima servisleri listesini bulabileceksiniz. İstemiş olduğunuz servisle görüşerek klimanın tamirini yaptırabileceksiniz.

  Diğer bütün işlerinizde olduğu gibi internet sitemizden emlakçılara da ulaşabileceksiniz. Özellikle İzmir Bornova’da emlak sektörü son zamanlarda oldukça gelişmektedir. İzmir’in sürekli olarak dışarıda göç aldığı düşünülecek olursa bu durum oldukça normaldir. Yeni ev bulmak için sürekli gezebileceğiniz uzun ve yorucu bir yol olsa da emlakçılardan destek almanız da mümkün olacaktır. Yine aynı şekilde sürekli olarak emlakçı dolaşmaktansa İzmir Bornova emlakçılar listesine sitemizden ulaşabileceksiniz. Bu şekilde bu bölgede hizmet veren emlakçıların bilgilerine ulaşarak dışarıda emlakçıları dolaşmaya kalmadan sizlere uygun evi bulabileceksiniz. Elinizde bu şekilde bir imkan var iken neden yorulasınız ki?

   

  Devamı..
 • Ücretsiz Su Falı ve İsim Falı

  Fal baktırmak isteyenlerin tercih edebileceği ücretsiz su falı ve isim falı özellikle hayatınızda yaşanabilecek olan durumlara karşı bilgi almanız konusunda etkilidir. Su falı soy üzerinden bakılırken isim falı özellikle isminiz de bulunan harflere uygun şekilde bakılmaktadır. Her harfin farklı bir anlamı bulunmaktadır.

  Su Falına Nasıl Bakılır?

  Özellikle herkesin bakmaktan çekilmiş olduğu bir faldır. Bu konuda oldukça duru ve konsantrasyon gerektirmesi nedeniyle her falcının bakmadığı fal seçenekleri arasında yer almaktadır. Su falının bakılması sırasında duru suyun içerisinde özellikle konsantre olunması durumunda ruhsal varlıklar ile iletişime geçilebilir. Bu sayede kişinin geleceğinde veya yaşamakta olduğu durumlar hakkında bilgi sahibi olunabilir.

  Özellikle gerçek falcılar tarafından bakılması daha etkili olmaktadır. Dikkat ve konsantrasyon gerektirdiğinden fal bakımı sırasında oluşabilecek her türlü konsantrasyon bozukluğuna karşı önlem alınması gerekir. Daha sonrasında suya bakarak kişinin falı yorumlanabilir.

  İsim Falı Nasıl Bakılır?

  Fal bakarken özellikle isim falı bakılması durumunda kişinin isminde yer alan her harfin farklı bir anlamı bulunmaktadır. Bu nedenle bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan falcılar tarafından yapılacak yorumlamalar kişinin ismine göre fal bakılmasına sağlamaktadır. Her ismin anlamı değişebileceği gibi özellikle baş harflerden yola çıkılarak yapılan yorumlar falın bakılmasını sağlamaktadır.

  Kişinin isim falı bakabilmesi için harflerin anlamlarını bilmesi gerekir. İsimde bulunan her harfin anlamı yorumlanarak bu şekilde falın devam ettirilmesi sağlanabilir. En etkili fal seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle çoğu zaman tercih edilen fal seçeneklerinden biridir. Gerçek falcılar tarafından ismi yorumlanması istediğiniz gibi aşk, sağlık ve iş hayatınız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

  Gerçek Su Falı Baktırma

  Gelecek dönemde neler yaşayabileceğinizi öğrenmek istediğinizde tercih edebileceğiniz çok sayıda fal seçeneği bulunmaktadır. Özellikle ücretsiz su falı ve isim falı baktırmak isteyenler bu durumda isimlerine göre yapılacak yorumların yanı sıra durusu içerisinde kişinin hayatına dair bilgi verilmesini sağlayabilirler. Fal baktırmak için özellikle gerçek falcıların tercih edilmesi yapılan yorumların çıkması konusunda etkili olmaktadır.

  Kaynak : https://www.haberzamani.net/haber/1322/ucretsiz-su-fali-ve-isim-fali.html

   

  Devamı..