Son Makaleler

 • Online Oyun İndir

   

   

  Oyun oynamak isteyenler oyun indir seçeneği ile site üzerinden seçmiş oldukları oyunları sorunsuz şekilde indirerek oynayabilirler.

  Birinden farklı oyun seçenekleri arasında loto oyna özellikle istediğiniz gibi oyun keyfini kesintisiz sürdürmenizi sağlamaktadır. Loto oynamayı isteyenler site üzerinden programa indirebilirler. İndirmiş olduğunuz program üzerinden sorunsuz şekilde işlem yapabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış olan programlar iOS, android ya da windows kullanıcıları için en uygun seçeneklerin belirlenmesini sağlamaktadır.

  Uygulamayı indirmek isteyenler site üzerinden ücretsiz olarak işlem gerçekleştirebilirler. Kısa sürede tamamlanacak olan indirme işleminin ardından herhangi bir problem yaşamadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Devamlı olarak yenilenmekte olan uygulama ve oyun seçenekleri sayesinde kullanıcılar için birbirinden farklı program, uygulama ve oyun seçeneği oluşturmaktadır. Farklı ihtiyaçlara uygun şekilde tercih edilecek olan seçenekleri değişmektedir. Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden program, uygulama indirmek isteyenler siteye erişim sağlayarak yapacakları işlemler doğrultusunda istedikleri seçenekleri sorunsuz şekilde indirebilirler.

  Süper Loto Oyna

  Online olarak süper loto oynamak isteyenler uygulamayı site üzerinden indirebilirler. Tamamen güvenli şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda süper loto oyna seçeneği ile site üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Bu sayede hem kazanabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha fazla seçeneğe ulaşmak isteyenler site üzerinden farklı kategorileri inceleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirler. Kullanmakta olduğunuz cihazlara göre en uygun seçenekleri belirleyebilir ve indirme işlemini sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.

  Devamı..
 • Güvenlik Sektöründeki İş Artışları Kentsel Dönüşümle Hız Kazandı

   

   

  Güvenlik sektöründe çalışan personel sayısı 2019 yılı itibari ile artış göstermeye başlamış olup kentsel dönüşüm ile de hız kazanmaya başlamıştır. Yeni binaların toplu konut tarzında inşa edilmesi ve özel firmaların oluşturduğu projeler sayesinde çalışan sayısı da buna bağlı olarak artış göstermektedir. Güvenlik personeli olarak çalışabileceğiniz alanlar sadece konut projelerinde yer almıyor. Bankalardan, özel kurumlara kadar birçok alanda güvenlik personeline ihtiyaç duyuluyor. Özellikle AVM tarzı yerlerde oldukça fazla güvenlik personeli çalışıyor. Üst arama noktalarında çalışan bu personeller etrafın güvenliğinden sorumlu olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Güvenlikçiler silahlı ve silahsız olarak ayrılmaktadır. Güvenlik sektörü iş ilanları kurumsal firmalar tarafından açılıyor.

  Konut Projelerinde Çalışmanın Avantajları

  Konutlarda güvenlik görevi olarak çalışmanın birçok avantajı yer alıyor. Tüm bina halkını yakından tanıyabiliyorsunuz. Ayrıca hizmet olarak zorlu bir süreç içermiyor. Otopark kısmında çalışan güvenlikçiler otopark kapısından sorumlu oluyor ve içeri gelen araçları kontrol ederek içeri alıyor. Gün boyu ayakta durmak yorucu olabiliyor ancak maaş açısından da oldukça verimli bir kazanç sağlayabiliyorsunuz. Bu sektörde güvenlik olarak çalışabilir ve güvenlik amiri olabilirsiniz. Ayrıca silahlı olarak çalışan güvenlikçiler banka ve benzeri alanlarda kendilerine iş bulabilirler. Güvenlik olabilmek için ilgili kurumlardan sertifika almanız gerekir. Bu sayede yasal olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

  Güvenlik İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Güvenlik sektörü iş ilanları başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. Öncelikle yakın konumları tercih edin. Bu sayede ulaşım açısından sorun yaşamazsınız. Başvuru yaparken silahlı güvenlik personeli aranıyor ise ve silahlı sertifikanız yok ise başvuru yapamazsınız. Bu ayrıntıya önem verin. İş ilanlarına başvuru yapmak istediğinizde ise cvbenim.com adresini tercih edebilirsiniz. Çünkü site üzerinde birçok güvenlik sektörüne ait iş ilanı bulunuyor. Konuma göre seçip ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Sitenin en önemli yanı sürekli olarak ilanların güncellenir olmasıdır. Bundan dolayı güvenlik alanında aradığınız işi site üzerinden kolayca bulabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Devamı..
 • Kartvizit fiyatları 1000 adet ücretsiz tasarım dahil 59 TL'den başlayan fiyatlar

   

   

  Kendinizi tanıtmak ve işinizi bilinir hale getirmek için en önemli kurumsal setlerden biri kartvizitlerdir. Firmamız ücretsiz kartvizit tasarımı ile size bu konuda destek oluyor.

  Kişisel imzanız olan kartviziteskisi kadar zor sahip olunmayan ürünler arasında yer almaya başladı. Kartvizit tasarımınızı kendiniz yaparak dakikalar içinde baskı aldırarak bu ürünlere sahip olmanız mümkün! Sitemizde birçok avantajlı sürece dahil olarak siz de kendi kartvizitinizi kendiniz tasarlayabilir, kartvizit fiyatları sayfamızı ziyaret ederek çalışanlarınız ve kurumunuza için özel çözümlerimizi inceleyebilir ve kartvizit siparişi verebilirsiniz.

  Online Kartvizit Tasarımı Mümkün

  Oturduğunuz yerden seçtiğiniz şablonları düzenleyerek, online kartvizit tasarla linkini tıklayarak kısa sürede tasarımınızı bitirebilirsiniz. Birkaç farklı şablon arasından seçim yapabilir, herkes için farklı bir kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve özel seçimlerle satın alacağınız kartvizitler sizin için en uygun koşullarda tasarlanarak gönderilmekte, istenilen adette basım yapılabilmektedir. Online kartvizit tasarımı yaptırarak siz de internetin kolaylıklarınızı işletmenize dahil edin!

  Tasarım için binlerce lira ödemeden, basit biçimde logonuzu kullanıp kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Yeni nesil kartvizit çeşitleriyle fark yaratan kartlar yaratıyoruz. Kartvizit alışverişiniz için sitemizi tercih ettiğinizde, %4 havale eft indiriminden ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Neden Online Tasarım

  Tasarımcılara bir türlü ne demek istediğinizi anlatamıyorsanız ücretsiz kartvizit tasarla özelliğimiz tam size göredir. Çünkü birkaç dakika içinde istediğiniz özellikteki yazı tipi ve fontunu seçerek standart ya da farklı boyutlarda kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. 7 iş günü içinde adresinizde olacak olan ürünlerimiz, kurumsal listenizdeki herkese özel olarak üretilebilir. İster 1000 adet ister 10 bin adet bastırabileceğiniz kartvizitlerle kurumsal imajınızı renklendirebilirsiniz. Şeffaf ve tuvale baskılı olan modellerle fark yaratacak olan kurumsal kartvizitlerle siz de dış dünyaya kapılarınızı açın. 

  Devamı..
 • Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

   

   

  Hayatı kolaylaştırması nedeniyle tercih edilmekte olan beyaz eşyaların kullanımında karşılaşacağınız problemler olması durumunda beyaz eşya servisi her talebinizi karşılamaktadır.

  Tamamen profesyonel ekip ile hizmet vermekte olan Whirlpool servisi kullandığınız cihazlarda oluşan problemlere çözülebilmesi için ileri teknolojiye sahip ekipmanlar ile gerekli kontrolleri gerçekleştirmektedir.

  Detaylı olarak yapılacak olan incelemeler sırasında şikayetlerinizin sebebi belirlenerek cihazdaki problemlerin çözülmesi sağlanmaktadır. Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirilecek çalışmalar için servis belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekip ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde her sorunun çözülebilmesi için çözüm odaklı hizmet verilmektedir.

  Beyaz Eşya Servisi

  Bakım, onarım ya da parça kaynaklı problemler nedeniyle cihazlarda yapılacak olan yedek parça değişimleri konusunda profesyonel hizmet almak isteyenler whirlpool servisiile iletişime geçebilirler. Evde, ofiste ya da iş yerinde kullanılmakta olan cihazlarda oluşan her türlü arıza için kesintisiz hizmet sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda https://istbeyazesyaservis.com adresi üzerinden yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  Çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası, buzdolabı, klima, kombi gibi farklı amaçlar için kullanılmakta olan beyaz eşyalar zaman içerisinde parça kaynaklı ya da farklı problemlerden dolayı arıza yaşanmasına neden olabilir. Yaşanan arızanın özellikle günlük rutin çalışmalarınızı engellemeden çözülebilmesi için servis kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İletişim bilgileri üzerinden yapılacak olan görüşmeler dahilinde açtıracağınız hizmet kaydı ile en kısa sürede belirtmiş olduğunuz adreste hizmet almanız sağlanmaktadır.

  Whirlpool Servis Fiyatları

  Farklı cihazlar için gerçekleştirilecek olan müdahaleler konusunda özellikle servis gerekli hassasiyeti göstererek en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde her talebinizi kısa süre içerisinde karşılanması sağlanarak belirtmiş olduğunuz adrese yapılacak çalışmalar ile problemin çözülmesi için gerekli itina gösterilmektedir.

  İyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler Whirlpool servisi ile yapacakları görüşmeler dahilinde belirlenecek olan fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgi alabilirler. Bakım, onarım ya da parça değişimi işlemleri için belirlenecek olan fiyatlar özellikle müdahale edilecek olan cihazlara göre belirlenmektedir. 7/24 kesintisiz destek hizmeti ile servis ihtiyaç duyduğunuz her durumda merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktadır.

  Devamı..
 • Logo Tasarım Örnekleri

   

   

  Logo tasarımının her aşaması profesyonellik ve hassas bir çalışma gerektirir. Bir kurumsal kimliğin ve vizyonunun belirli bir grafik ile hedef kitleye ve kamuoyuna aktarılabilmesi için öncelikle iyice anlanması gerekir. Her bir kurumsal yapılanma için en elzem unsurlardan birisi olması ticaretin ve kurumsal yapılanmanın son derece yüksek seviyede olduğu Türkiye’ de logo tasarım hizmetlerine ilişkin özellikle internette çok fazla hizmet çeşitliliğinin mevcut olmasına neden olur. Ancak bu hizmetlerin her birinin kaliteli ve profesyonel statüde olmasının beklenmesi pek de doğru bir yaklaşım olmaz.

  Başarılı Logo Firması Nasıl Anlaşılır?

  Bir işletme, marka, kurum veya ürün/hizmet için yapılacak logo tasarım çalışması sizi, tüm sürece dahil edecek ve kaliteli logo tasarımı örnekleri ile çalışma kalite standartlarını kanıtlayabilen logo tasarım firmasıyla çalışmanız gerekir. Babalogo, Türkiye genelinden aldığı logo çalışmalarında sunduğu hizmetlere ilişkin tüm logo örneklerini portföyünde müşterilerine sunar. Böylelikle hizmet süreci boyunca her alana, kategoriye ve sektöre ilişkin yapmış olduğu logo tasarımlarından farklı örneklerle hizmetlerinin tüm yönlerini görebilme açısından müşterisine fikir oluşturur.

  Logo tasarımında logo tasarım uygulamaları alanında hem teknik hem de hayal gücüyle uzman ve ödüllü ekibi ile çalışmalar gerçekleştiren Babalogo, 2019 yılında uygulamaya aldığı kampanyayla, 1.500 TL sabit fiyat garantisiyle Logo tasarımı gerçekleştiriyor. Sunulan Logo tasarımı hizmetlerini, bu alanda ki en iyi grafik programlarından destek alan, alanının uzmanı tasarımcılarla gerçekleştiren firma, markanızın kimliğinin ücretsiz ve toplama bilgilerle sahte olmasını engelleyen bir hizmet yapısı sunuyor. Binlerle ifade edilen memnun müşteri portföyüyle, bu alanda en etkin tasarımcılardan birini olduğunu kanıtlamış olan Baba Logo, markanızın kimliğini en nitelikli ve başarılı şekilde yansıtacak Logo tasarımları oluşturma konusunda kanıtlanmış bir başarıya sahiptir.

   

  Devamı..