Advert

Son Makaleler

 • Fırın Ocak Gözü Yanmaması Sorunu

   

  Arçelik teknolojisiyle hem fırın hem de ocak kullanımının bir arada gerçekleştirilmesini sağlayan yeni nesil fırınlarla birlikte mutfaklarda son derece eşsiz lezzetler ortaya çıkarabilmek mümkün oluyor. Gün içerisinde son derece yoğun kullanımı gerçekleştirilen Arçelik fırınların kullanımı sırasında karşı karşıya kalınabilecek sorunlar için pratik ve hızlı çözümler sağlanabilmesi mümkündür. Özellikle ocak gözünün yanmaması durumu ile Üsküdar Vestel Servisi merkezinde çok sık şekilde karşılaşıyor. Arçelik teknolojisine sahip olan fırınların, ocak kısmında yanmama sorununa yol açabilecek pek çok olasılık söz konusu olmaktadır.

  Fırınlar için kullanılan gaz tipinin ya da basınç türünün, fırın ile uyumlu olmaması böyle bir sorunla karşı karşıya kalınmasına neden olabilmektedir. Bununla birlik regülatörün eski olması da böyle bir sorunun oluşmasında etkili olabilmektedir. Bu tip olasılıkların kontrol edilmesi gerekir. Hatta uzman desteği alınması da bu konuda önemli bir avantaj sağlayacaktır. Fırınınız için LPG kullanımı gerçekleştiriyor iseniz, tüpünüzün bitip, bitmediğini kontrol etmeniz gerekir. Eğer doğalgaz altyapısını kullanıyor iseniz tesisatta herhangi bir gaz kesintisiz olup, olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bu şekilde gaz kaynağı açısından sorun mevcut ise herhangi bir fırın arızası söz konusu değildir. Ancak bu kontrollerde bir sorun tespit edemezseniz Taşdelen Vestel Servisi merkezi hizmetlerimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

  Uzman Acıbadem Vestel Servisi teknisyenleri tarafından fırının enjektörleri tıkanıklık kontrolü gerçekleştirilir. Çünkü fırının ocak gözlerine gaz akışının sağlanamamasında dolaşımı sağlayan enjektörlerin tıkalı olması direkt olarak etki oluşturur. Eğer tıkanıklık var ise direkt müdahaleler ile temizliği sağlanır. Ocak gözünde tıkanıklık bulunmaması durumunda da ocağı çakmakla yakarken buji kıvılcımının gözlemlenmesi gerekir. Bu şekilde sorunun tespiti sağlanmaktadır. Kıvılcım çakmak çakımı sırasında kıvılcımın buji ucundan, bek şapkasına doğru geçiş yapar. Eğer kıvılcımın aşağı yönlü hareket eder ise fırının ocak gözündeki şapka ve adaptörün yerleşiminin doğru şekilde gerçekleştirilmediği anlaşılır. Bu tip bir sorunda ise kolayca sorunun çözümü sağlanabilmektedir. Eğer buji arızası söz konusu ise direkt olarak arızanın onarımı için gerekli olan müdahaleler uzmanlar tarafından yerinde gerçekleştirilerek, fırının yeniden dinamik bir şekilde kullanımı sağlanabilmektedir.

  Devamı..
 • Tesettür Giyim’de Öncü Marka Eylül Tesettür

   

  Tesettür giyim kadının kendisini yansıttığı ve hayatın farklı alanlarda kullanılabilecek ürünleri ve modelleri bünyesinde barındıran bir giyim tarzıdır. Öyle ki günlük hayatta giymeye uygun olan ikili takımları, pantolonları ve elbiseleri içerisinde bulundururken bir yandan da tesettür mayo ve tesettür eşofman takımları ile hayatın farklı alanlarına hitap eden bir yelpazeye sahiptir.

  Bu farkındalıkla firmamız 2010 yılında giyim sektörüne giriş yapmıştır. İlk günümüzden bugüne müşterilerimiz için en iyisini amaçlayarak her geçen gün çeşitliliğimizi de artırarak yola devam etmekteyiz.

  Tüm bu evrelerde en hassas olduğumuz noktalar ise müşterilerimizin bize olan güveni, ürünlerimize karşı olan memnuniyeti ve değerli müşterilerimiz için en hesaplı ve kaliteli ürünü sunmak olmuştur.

  “Kaliteli ve hesaplı alışveriş” sloganımızla bunu pekiştirerek ürünlerimizi online alışveriş ortamına taşıdık. Böylece müşterilerimiz için en güvenli, hızlı ve kolay erişime olanak tanıyarak ürünlerimizi ve fırsatlarımızı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz.

  Eylultesettur.com sizlere başka bir yerde bulamayacağınız model ve çeşitleri en iyi kaliteyle, en uygun fiyata ulaştırmayı amaç edinmiş bir sitedir. Buradan yapacağınız alışverişlerinizde dilerseniz kapıda ödeme dahi yapabilirsiniz. Siparişiniz en geç 24 saatte kargoya verilir. Böylece ürünlerimize hızlıca erişebilirsiniz.

  Genel olarak ürünlerimizin çeşitliliğinden ve kalitesinden bahsedecek olursak. Sizlerin en yeni modaya erişimini sağlayabilmek için yeni modellerimizi sitemizde ayrı bir başlık altında sunmaktayız. Buraya tıkladığınızda onlarca çeşit ve farklı kullanıma uygun tesettür modelleri sizleri karşılayacak olacaktır.

  Gençlere uygun tesettür çeşitlerimizde her daim modaya uygun ve şık olmayı hedefleyen Eylül Tesettür, farklı modellerle gençlerimizi günlük yaşamda giyim tercih olanağını genişletmektedir.

  Farklı tiplerdeki eşofman takımlarımızla öncelikle spor yapan müşterilerimizin rahat edeceği ürünler sunuyoruz. Her bedene uygun stoklarımızla da ürün yokluğunu engelliyor ve hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz.

  Bir diğer türümüzden bahsedecek olursak, tesettür mayo ürünlerimizle yüzme zevkinden mahrum kalmak istemeyen müşterilerimiz için seçenekler sunuyoruz. Bunun yanı sıra dış giyim ürünlerimizle tam aksine kış mevsimlerinde de müşterilerimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamak adına ürünlerimizi bulundurmaktayız.

  Son olarak ise tesettür giyimin temel taşları olan elbise, ikili takım, abiye ve tunik gibi modellerimizle sizleri karşılıyor ve en uygun giyimi sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

  “Kaliteli” ve “Hesaplı” alışveriş için Eylül Tesettür sizlerle.

  Kaynak : https://www.eylultesettur.com/ 

  Devamı..
 • Online Oyun İndir

   

   

  Oyun oynamak isteyenler oyun indir seçeneği ile site üzerinden seçmiş oldukları oyunları sorunsuz şekilde indirerek oynayabilirler.

  Birinden farklı oyun seçenekleri arasında loto oyna özellikle istediğiniz gibi oyun keyfini kesintisiz sürdürmenizi sağlamaktadır. Loto oynamayı isteyenler site üzerinden programa indirebilirler. İndirmiş olduğunuz program üzerinden sorunsuz şekilde işlem yapabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış olan programlar iOS, android ya da windows kullanıcıları için en uygun seçeneklerin belirlenmesini sağlamaktadır.

  Uygulamayı indirmek isteyenler site üzerinden ücretsiz olarak işlem gerçekleştirebilirler. Kısa sürede tamamlanacak olan indirme işleminin ardından herhangi bir problem yaşamadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Devamlı olarak yenilenmekte olan uygulama ve oyun seçenekleri sayesinde kullanıcılar için birbirinden farklı program, uygulama ve oyun seçeneği oluşturmaktadır. Farklı ihtiyaçlara uygun şekilde tercih edilecek olan seçenekleri değişmektedir. Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden program, uygulama indirmek isteyenler siteye erişim sağlayarak yapacakları işlemler doğrultusunda istedikleri seçenekleri sorunsuz şekilde indirebilirler.

  Süper Loto Oyna

  Online olarak süper loto oynamak isteyenler uygulamayı site üzerinden indirebilirler. Tamamen güvenli şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda süper loto oyna seçeneği ile site üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Bu sayede hem kazanabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Daha fazla seçeneğe ulaşmak isteyenler site üzerinden farklı kategorileri inceleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirler. Kullanmakta olduğunuz cihazlara göre en uygun seçenekleri belirleyebilir ve indirme işlemini sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.

  Devamı..
 • Güvenlik Sektöründeki İş Artışları Kentsel Dönüşümle Hız Kazandı

   

   

  Güvenlik sektöründe çalışan personel sayısı 2019 yılı itibari ile artış göstermeye başlamış olup kentsel dönüşüm ile de hız kazanmaya başlamıştır. Yeni binaların toplu konut tarzında inşa edilmesi ve özel firmaların oluşturduğu projeler sayesinde çalışan sayısı da buna bağlı olarak artış göstermektedir. Güvenlik personeli olarak çalışabileceğiniz alanlar sadece konut projelerinde yer almıyor. Bankalardan, özel kurumlara kadar birçok alanda güvenlik personeline ihtiyaç duyuluyor. Özellikle AVM tarzı yerlerde oldukça fazla güvenlik personeli çalışıyor. Üst arama noktalarında çalışan bu personeller etrafın güvenliğinden sorumlu olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Güvenlikçiler silahlı ve silahsız olarak ayrılmaktadır. Güvenlik sektörü iş ilanları kurumsal firmalar tarafından açılıyor.

  Konut Projelerinde Çalışmanın Avantajları

  Konutlarda güvenlik görevi olarak çalışmanın birçok avantajı yer alıyor. Tüm bina halkını yakından tanıyabiliyorsunuz. Ayrıca hizmet olarak zorlu bir süreç içermiyor. Otopark kısmında çalışan güvenlikçiler otopark kapısından sorumlu oluyor ve içeri gelen araçları kontrol ederek içeri alıyor. Gün boyu ayakta durmak yorucu olabiliyor ancak maaş açısından da oldukça verimli bir kazanç sağlayabiliyorsunuz. Bu sektörde güvenlik olarak çalışabilir ve güvenlik amiri olabilirsiniz. Ayrıca silahlı olarak çalışan güvenlikçiler banka ve benzeri alanlarda kendilerine iş bulabilirler. Güvenlik olabilmek için ilgili kurumlardan sertifika almanız gerekir. Bu sayede yasal olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

  Güvenlik İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Güvenlik sektörü iş ilanları başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. Öncelikle yakın konumları tercih edin. Bu sayede ulaşım açısından sorun yaşamazsınız. Başvuru yaparken silahlı güvenlik personeli aranıyor ise ve silahlı sertifikanız yok ise başvuru yapamazsınız. Bu ayrıntıya önem verin. İş ilanlarına başvuru yapmak istediğinizde ise cvbenim.com adresini tercih edebilirsiniz. Çünkü site üzerinde birçok güvenlik sektörüne ait iş ilanı bulunuyor. Konuma göre seçip ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Sitenin en önemli yanı sürekli olarak ilanların güncellenir olmasıdır. Bundan dolayı güvenlik alanında aradığınız işi site üzerinden kolayca bulabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Devamı..
 • Kartvizit fiyatları 1000 adet ücretsiz tasarım dahil 59 TL'den başlayan fiyatlar

   

   

  Kendinizi tanıtmak ve işinizi bilinir hale getirmek için en önemli kurumsal setlerden biri kartvizitlerdir. Firmamız ücretsiz kartvizit tasarımı ile size bu konuda destek oluyor.

  Kişisel imzanız olan kartviziteskisi kadar zor sahip olunmayan ürünler arasında yer almaya başladı. Kartvizit tasarımınızı kendiniz yaparak dakikalar içinde baskı aldırarak bu ürünlere sahip olmanız mümkün! Sitemizde birçok avantajlı sürece dahil olarak siz de kendi kartvizitinizi kendiniz tasarlayabilir, kartvizit fiyatları sayfamızı ziyaret ederek çalışanlarınız ve kurumunuza için özel çözümlerimizi inceleyebilir ve kartvizit siparişi verebilirsiniz.

  Online Kartvizit Tasarımı Mümkün

  Oturduğunuz yerden seçtiğiniz şablonları düzenleyerek, online kartvizit tasarla linkini tıklayarak kısa sürede tasarımınızı bitirebilirsiniz. Birkaç farklı şablon arasından seçim yapabilir, herkes için farklı bir kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve özel seçimlerle satın alacağınız kartvizitler sizin için en uygun koşullarda tasarlanarak gönderilmekte, istenilen adette basım yapılabilmektedir. Online kartvizit tasarımı yaptırarak siz de internetin kolaylıklarınızı işletmenize dahil edin!

  Tasarım için binlerce lira ödemeden, basit biçimde logonuzu kullanıp kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Yeni nesil kartvizit çeşitleriyle fark yaratan kartlar yaratıyoruz. Kartvizit alışverişiniz için sitemizi tercih ettiğinizde, %4 havale eft indiriminden ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Neden Online Tasarım

  Tasarımcılara bir türlü ne demek istediğinizi anlatamıyorsanız ücretsiz kartvizit tasarla özelliğimiz tam size göredir. Çünkü birkaç dakika içinde istediğiniz özellikteki yazı tipi ve fontunu seçerek standart ya da farklı boyutlarda kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. 7 iş günü içinde adresinizde olacak olan ürünlerimiz, kurumsal listenizdeki herkese özel olarak üretilebilir. İster 1000 adet ister 10 bin adet bastırabileceğiniz kartvizitlerle kurumsal imajınızı renklendirebilirsiniz. Şeffaf ve tuvale baskılı olan modellerle fark yaratacak olan kurumsal kartvizitlerle siz de dış dünyaya kapılarınızı açın. 

  Devamı..