Advert

Haberler

Güncel haberler, dizi haberleri, maç sonucu ve lig haberleri, dünyadan haberler, son dakika haberleri, magazin haberleri, oyun haberleri, amatör haberler, aşk haberleri ve dünyada ve Türkiye'de olup biten tüm güncel ve son dakika haberleri bu kategoride bulabilirsiniz.

 • Telefon Fiyatları Ne Kadar?

   

  Telefon Fiyatları Ne Kadar?

  İletişimin çok büyük önem kazandığı günümüzde telefonların değeri bir kat daha artmaktadır. En çok kullanılan iletişim aracı olan telefonlar atalarımızın dediği gibi uzağı yakın etmektedirler. Telefonlar her yaştan insanın sürekli yanında taşıdığı tek objedir. Özellikle akıllı cep telefonlarının çok revaçta olduğu piyasada oldukça fazla miktarda marka ve ürün bulunmaktadır. En sık değiştirilen objelerden olan telefon fiyatı ne kadar diye sorulduğunda çeşitli ortamlarda çok çeşitli fiyatlarla satışa sunulmaktadırlar. Alınmak istenilen telefonun model ve fiyatlarını tek bir kanaldan öğrenmek kişilere hem zaman kazandırmakta hem de telefon karşılaştırma yaparak en iyiyi seçmelerine imkan tanımaktadır.

  Karşılaştırma İmkanı

  Yaşamımızın konforunu direkt etkileyen gıda maddeleri, zararlarını bilsek de vazgeçemediğimiz sigara ve içkilerin fiyatları yakından takip etmemiz gereken fiyatlardır. Bu ürünlerin çeşitleri ve markaları boldur. Bunları tek tek araştırmaya çalıştığımızda büyük zaman kaybederiz ve yeterince karşılaştırma da yapamayız. Bu konuda hizmet vermek üzere kurulan Nekadar.co sitesi hem güncel fiyatlara en kolay şekilde ulaşmanıza hem de almak istediğiniz ürünü diğer ürünlerle karşılaştırmanıza olanak tanımaktadır.

  Ekonomi ve Teknoloji

  Öncelikle ülke ekonomisini dolayısıyla da vatandaşların ekonomik durumlarını etkileyen fiyatlar da vardır. Örneğin döviz kurları, benzin fiyatları ve benzeri konularda Nekadar.co sitesinden güncel bilgileri almak mümkündür. Çok hızlı değişen ve yenilenen teknolojik ürünlerin en güncel fiyatları da bir arada bu sitede bulunmaktadır.

  Merak Edilenler

  Alışveriş vazgeçilmez alışkanlıklardandır. Bu alışkanlığı körüklemek isteyen markalar ve alışveriş merkezleri çeşitli kampanyalar yapmaktadırlar. Bu marka ve alışveriş merkezlerinin yaptığı kampanyalardan haberdar olmak için de Nekadar.co sitesi ziyaret edilebilir. İnsanların merak ettikleri diğer bir konu da sevdiği sanatçılar hakkındaki özel bilgilerdir. Bu bilgilere en doğru ve güvenilir şekilde tek bir kanaldan ulaşmak insanları mutlu eder.

  Halen çok popüler olan dizi ve filmlerde ya da sosyal medya kanallarında boy gösteren oyuncuların özel hayatları, başarıları ve kazançları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Sevdiğiniz oyuncuların en güncel bilgilerini ve kazançlarını öğrenebileceğiniz site yine nekadar.co sitesidir.

  Devamı..
 • Kredi Yapılandırma Kredisi Hakkında

  Daha öncesinden kredi kullanmış olan bireyler, kredi kullandıkları süreden belirli bir süre sonra farklı bir finansal yapıya sahip olabilir, ödeme güçlerinde değişmeler meydana gelebilir. Kullanılan kredinin geri ödeme şartları, bireylerin değişen mali şartlarına uygun olmayabilir ve kredi geri ödemesinde bireyler belirli zorluklarla karşılaşabilir. Bu durumların devam etmesi halinde bireylerin ilk olarak banka ile daha sonraki aşamalarda da icra dairesi ile başları derde girer ve aslında bu gibi durumlarla kimse karşı karşıya kalmak istemez. Farklı bir seçenek dahilinde, bireylerin kredi kullanmış oldukları geçmiş dönemlerde geçerli olan faiz oranları ilerleyen zamanlarda düşüş gösterebilecektir ve bireyler bu düşük faiz oranlarından faydalanarak daha fazla fayda elde etmek isteyeceklerdir. Daha düşük faiz oranlarından kullanılacak olan yapılandırma kredileri, daha öncesinden daha yüksek faiz oranlarından kullanılan kredinin kapatılmasını sağlayacak ve bireyler bu işlemlerden daha fazla fayda sağlayacaklardır. Peki kredi yapılandırma nedir, yapılandırma işlemi nasıl gerçekleşir.

  Kredi Yapılandırma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

  Bu nedenlerle, bireylerin ödeyemedikleri kredi borçlarının geri ödeme koşullarını değiştirebilecek oldukları kredi yapılandırma işlemleri, genellikle bir önce kredi kullandıkları banka dışında, farklı bir banka tarafından sunulmaktadır. Kullanılan yapılandırma kredileri, bireylerin eski kredi borçlarının kapatılmasında kullanılır. Kredi yapılandırma işlemlerinden sonra elde edilen yeni kredi, bireylerin hesabına aktarılmaz ya da bireylere nakit olarak teslim edilmez, direkt olarak eski borcun bulunduğu bankaya iletilerek bireylerin eski borçlarının kapatılmasında kullanılır.

  Kredi Yapılandırmada Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kredi yapılandırma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Belirli durumlar üzerinden açıklamak gerekirse, daha düşük faiz oranlarından faydalanmak ya da gerçekten kredi borcunu ödeyemediğinden dolayı yapılandırma işlemlerine başvuruda bulunan bireyleri incelemek en iyi seçenek olacaktır.

  Daha düşük faiz oranlarından faydalanarak daha avantajlı bir kredi elde etme niyetinde olan bireylerin dikkat etmeleri gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında eski kredinin erken kapatılması sırasında ödenecek erken kapatma cezası, kullanılacak olan yeni yapılandırma kredisinin açılması sırasında oluşacak olan yeni kredi masrafları gibi masraflar gelmektedir. Bu masraflara ilaveten, kullanılacak olan yapılandırma kredisinin faiz oranları da göz önünde bulundurulmalıdır. Eski borcun faiz oranından çok daha yüksek oranlarda faiz oranlarından kredi yapılandırma işlemine gidilirse çok daha fazla tutarlarda borçlar karşı karşıya kalınabilir.
  Kredi yapılandırma işlemi ile kullanılacak olan yeni kredinin vadelerinin de dengeli bir şekilde ayarlanması gerekmektedir. Vadelerin hem borç tutarı ve faiz oranına göre işlevsel hem de bireylerin düzenli gelirlerini zorlamayacak bir aralıkta tutulması en iyisi olacaktır. Çok düşük vade tutarlarından kredi kullanılması halinde, toplamda ödenecek olan faiz borcu da artış gösterecektir ve bu yüzden dikkatli olunması gerekmektedir.

  Kredi yapılandırma işlemlerinden önce bireyler ya da işletmeler, bankaların teklif etmekte olduğu faiz oranlarını ve diğer şartları ince ayrıntısına kadar incelemeli ve kendilerine en uygun fırsatı değerlendirmelidirler.

  Kaynak: https://www.kredisefi.com

   

  Devamı..
 • Dijital Evrim Yapay Seçilim DIGIDAYS Günleri Başlıyor

  Dijital iletişim dünyasının öğrencilerle buluştuğu ve ana teması “Dijital Evrim Yapay Seçilim” olan etkinlik, toplam 27 oturumdan oluşacak. Dijital pazarlamanın farklı sektörlerce ele alındığı ve tecrübelerin aktarıldığı oturumlar üç gün boyunca 10:30-17:00 saatleri arasında yapılacak.

  İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileri, öğretim üyeleri ve sektör temsilcilerinin yanı sıra dışarıdan katılımın da mümkün olduğu etkinlikte birbirinden kıymetli dijital pazarlama iletişimi ustaları yer alacak. Oturum aralarında eğlenceli aktivitelerin düzenleneceği etkinlikte katılımcılara, gerçekleştirilecek çekilişlerle etkinliğe destek olan sponsorlardan çeşitli hediyeler kazanma şansı sunulacak.

  DIGIDAYS Günleri Konuşmacılar

  Üniversite’nin protokolünün olduğu İlancılık Reklam Ajansı’nın işbirliği ile LAF Reklam Ajansı ve Yedifark Reklam Ajansı’nın destekleri gerçekleştirilen DIGIDAYS’te bu yıl yer alacak isimler arasında; Alametifarika Reklam Ajansı Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Thaat’s It! Kurucusu Haluk Sicimoğlu, Reklam Yaratıcıları Derneği Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şam, On İletişim Kurucu Ortağı İpek Özgüden, Melon Reklam Dijital Reklam Direktörü Cenap Coşkun, Gamefed Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz, Dragon Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Korkut, Lenovo Genel Müdürü Emre Hantaloğlu, Dijital Panzehir Yöneticisi Tankut Merter, İlancılık Reklam Ajansı Eş Başkanı Ender Merter,  Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney, Hopi İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Tuğçe Erul, BMW Dijital Pazarlama Birim Yöneticisi Tuğçe Baykut Pınar, Estée Lauder Ticari Direktörü Berrin Özduman, Dijital Stratejist Onur Aydın, Kantar Medya’nın Doğu Avrupa Bölgesi Türkiye Şubesi Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı ve Mobil Pazarlama Derneği MMA Eş Başkanı Erdem Tolon, Bilişim Teknolojileri ve Siber Güvenlik Derneği Başkanı Yavuz Selim Yüksel, Teknoloji Çözümleri Merkezi Yönetici Ortağı Özgür Altuntaş, GeMedya Ajans Başkanı Yusuf Andiç, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi  Kişilerarası İletişim  Bölüm Başkanı Doç.Dr.Elgiz Yılmaz Altuntaş,  Influencer Jülide Kır, Yemek Stilisti ve Influencer Şükran Karaca Kaymak, Acun Medya Dijital Medya Sorumlusu Tuğçe Sağlam, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Emre Kızılkaya, DigitalAge Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve Çizer/Yönetmen Fatih Sinan Şimşek bulunuyor.

  Not: Dışarıdan katlım ücretsiz olup; iletişim bilgilerinizi goykumguven@ticaret.edu.tr adresine iletebilirsiniz.

   

  DIGIDAYS PROGRAM LİSTESİ

   

  Dijital Evrim Yapay Seçilim GeMedya Ajans Başkanı Yusuf Andiç DIGIDAYS 

  Devamı..
 • Dolmabahçe'de dev derbi! Muhtemel 11'ler

  Vodafone Park'ta saat 21.00'de başlayacak derbiyi hakem Bülent Yıldırım yönetecek. Yıldırım'ın yardımcıları Mustafa Emre Eyisoy ve Asım Yusuf Öz olacak. Müsabakanın dördüncü hakemliğini ise Serkan Tokat yapacak.

  Antalyaspor, Bursaspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'u mağlup ederek Süper Lig'de bu sezon ilk kez üst üste 3 karşılaşma kazanan siyah-beyazlılar, sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe'yi de taraftarının önünde yenip seriyi 4 maça çıkarmak ve zirve takibini sürdürmek amacında.

  Süper Lig'de 23. haftaya 24 puanla küme düşme hattının bir basamak üstünde 15. sırada giren Fenerbahçe ise, alt sıralardan kurtulmak için derbide galip gelmeye çalışacak.

  Ligde son iki maçını kazanamayan, UEFA Avrupa Ligi'ne de hafta içinde Rus ekibi Zenit'e yenilerek veda eden sarı-lacivertliler, derbide 3 puanı alarak taraftarlarını sevindirmeyi hedefliyor.

  Ligde 23. haftaya Beşiktaş 39, Fenerbahçe ise 24 puanla girdi.

  Ljajic cezalı 

  Beşiktaş derbiye formda oyuncusu Adem Ljajic'ten yoksun çıkacak. 

  Evkur Yeni Malatyaspor maçında siyah-beyazlı takıma galibiyeti getiren golü kaydeden Ljajic, gol sevinci sonrasında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşerek derbide oynama şansını kaybetmişti.

  Öte yandan, gözünde yaşadığı sorun nedeniyle geçen haftaki maçta forma giyemeyen Oğuzhan Özyakup'un derbide forma giyip giymeyeceği henüz netlik kazanmadı. Sağ göz korneasında tespit edilen enfeksiyon nedeniyle bazı antrenmanlara çıkmayan Oğuzhan'la ilgili karar maçtan önce yapılacak değerlendirmelerden sonra verilecek.

  Üç futbolcu ceza sınırında

  Beşiktaş'ta Fenerbahçe karşılaşması öncesi üç oyuncu sarı kart ceza sınırında bulunuyor.

  Necip Uysal, Dorukhan Toköz ve Gary Medel derbide kart görmeleri halinde 24. haftadaki İstikbal Mobilya Kayserispor maçında cezalı duruma düşecek.

  Tolgay Arslan eski takımına karşı

  Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde Beşiktaş'tan kadrosuna kattığı Tolgay Arslan, ilk kez eski takımına karşı mücadele edecek.

  Vodafone Park'a son olarak Beşiktaş'ın 29 Ekim 2018'de Çaykur Rizespor'la oynadığı maçta çıkan Tolgay, bu karşılaşmada yedek kulübesinde oturmuştu.

  Daha sonra kadro dışı bırakılan ve ara transferin son gününde Fenerbahçe'ye transferi gerçekleşen Tolgay, 118 gün sonra Vodafone Park'a bu sefer rakip olarak çıkacak.

  Soldado döndü

  Fenerbahçe'de cezası sona eren Roberto Soldado, derbide sahada olacak. 
  Kırmızı kart cezası nedeniyle geçen hafta ligde Atiker Konyaspor maçında forma giyemeyen İspanyol santrfor, UEFA Avrupa Ligi'nde listede olmadığı Zenit karşılaşmalarında da görev alamamıştı.

  Toplam 3 maç sonra formasına kavuşacak Soldado, teknik direktör Ersun Yanal'ın en önemli gol umudu olacak.

  Öte yandan, sarı-lacivertlilerde Martin Skrtel, Sadık Çiftpınar, İsmail Köybaşı, Andre Ayew, Eljif Elmas, Soldado ve Roman Neustaedter, sarı kart ceza sınırında bulunuyor. Bu isimler Beşiktaş derbisinde sarı kart görmesi durumunda 24. haftadaki Çaykur Rizespor maçında forma giyemeyecek.

  BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE

  STAT: Vodafone Park
  HAKEM: Bülent Yıldırım
  SAAT: 21.00
  YAYIN: beIN SPORTS HD1

  BEŞİKTAŞ: Karius, Gökhan, Mirin, Vida, Caner, Atiba, Dorukhan, Quaresma, Kagawa, Lens (Güven), Burak.
  TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

  FENERBAHÇE: Volkan, Isla, Skrtel, Sadık, İsmail (Hasan Ali), Mehmet Topal, Jailson, Tolgay, Dirar, Moses, Soldado.
  TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

   

  Devamı..
 • Türkiye Spor Toto Süper Liginde Trabzonspor'a Nazar Değdi

  Tükiye Spor Toto Süper Liginde ilk sezon gayet iyi bir başarı yakalayan Trabzonspor, 2. yarıda bu başarısını sürdüremeyerek büyük bir düşüş yaşadı. Genç bir kadroya sahip olan Trabzonspor, Aytemiz Alanyasppr ile bu düşüşün önüne geçmek istiyor. Spor Toto sezon yarısına 2.olarak giren Trabzonspor bu hafta itibariyle 6. Sıraya kadar geriledi.

  Resmi olarak 2 Ağustos 1967 yılında kurulan Trabzonspor, kurulduğu günden bu yana; 5 adet Başbakanlık Kupası, 7 adet Cumhurbaşkanlığı Kupası, 7 adet Süper Lig Şampiyonluğu, 8 adet Türkiye Kupası ve 1 adette Türkiye Süper Kupası bulunmaktadır. Şuan itibariyle 22 maç sonunda 33 Puan toplayan Trabzonspor, ligin 2. Yarısında en çok düşüş yaşayan 8 takımdan birisi oldu.

  2018 - 2019 sezonunun ilk yarısını 29 puanla tamamlayan Trabzonspor, 2 yarıda oynamış olduğu 5 maçta 3 mağlubiyet, 1 beraberlik ve 1 galibiyetle kapattı. 5 maç içerisinde 4 puan toplayan takım Fifa tarafından verilen ceza sonrasında devre arası transfer yapamadı. Altyapısından oyuncu alarak bu sezonu atlatmaya çalışan Trabzonspor'da, istenildiği düzeyde sonuçlar alınamadı.

  Bu hamlesi ile camiadan tam destek alan Karadeniz ekibi, kadrosunu altyapısı ile doldurarak eski günlerine dönmeye çalışmaktadır. Kadro derinliği konusundan dolayı zorluk çeken Trabzonspor, oynadığı maşlarda rotasyon yapmakta büyük ölçüde zorlanmaktadır. Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, hem kadro derinliğinin olmaması hem de sakatlıklardan dolayı bazı oyuncularını farklı pozisyonlarda oynatmak zorunda kaldı.

  Karadeniz ekibinde Ibanez ve Novak sakat olmakla birlikte Vahid Amiri de tedavisinden dolayı antrenmanlara katılım sağlayamadı. Bu hafta itibariyle hem Göztepe hem de Kasımpaşa maçlarını deplasmanda oynayacak olan Trabzonspor, ayrıca bu maçlar arasında Ümraniyespor ile Ziraat Türkiye Kupası maçına çıkacak.

  Bu 2 kulvar üzerinden de kayıp vermek istemeyen Trabzonspor'da Ünal Karaman, bu maçlarda alternatif isimler üretmeye çalışacak gibi duruyor. Betsilin sitesinde de takip edeceğiniz Trabzonspor'da yoğun antrenmanlar yapılarak, oyuncular hazır edilmeye çalışılmaktadır.  Kısıtlı imkânlarla savaşmaya çalışan Trabzonspor'da, Ünal Karaman takımın azmini ve futbol mücadelesini arttırmaya çalışmakta.

   

  Devamı..