Advert

Esenyurt Konut Projeleri

 

Esenyurt konut projeleri İstanbul’da yeni konforlu ve güvenli yaşam alanlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Projelerin genellikle her biri 24 saat boyunca güvenlik denetiminde olduğu için ailelerin gönül rahatlığı ile yaşayabilecekleri alanların başında gelmektedir. Ayrıca İstanbul’un stresli yapısından sıkılan kişiler için de en uygun projeler genellikle Esenyurt’ta yükselmektedir.

Mavera Ahsen Yapı Bilgisi Hakkında İnceleme

Mavera AhsenEsenyurt denildiği zaman modern dokusu ile akla ilk olarak gelen projelerin başında gelmektedir. Proje hakkında dikkate alınması gereken temel özellikler şu biçimdedir;

  • Proje kapsamında 2+1, 3+1 ve VIP kat olmak üzere farklı seçenekler bulunmaktadır. Genişlikler farklılık gösterse de her dairenin özen ile tasarlandığından emin olabilirsiniz.
  • Mavera Ahsen’i tercih eden kişilere özel hamam, sauna, spor salonu ve yüzme havuzu gibi ek imkanların da hazır bulundurulduğu dikkate alınması gereken detaylardandır.
  • Otoparktan başlayarak toplu alanların her bir noktasını kapsayan bir güvenlik apı kurulmuştur. Bu güvenlik ağı sayesinde sevdikleriniz ile huzurlu bir yaşam süreceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz.

Mavera Ahsen ödeme kolaylıkları da sağlayan bir finansal duruşa sahip olduğu için maddi durumu uygun olmayan kişilerin dahi kısa sürede düşük faiz oranları ile konut sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

Mavera Sefa Konutları ile Doğa ve Şehir İç İçe Geçiyor

Esenyurt konut projeleriarasında geleceğin mimari dokusuna sahip olan nadir seçeneklerden biri olan Mavera Sefa dairelerde sunmuş olduğu konfor ile de göz doldurmaktadır. Proje hakkında dikkate alınması gereken temel nitelikler şu biçimdedir;

  • Proje 158 adet konutu içerisinde barındırmaktadır. Konutlara ek olarak 4 adet de ticari alana yer bırakılmıştır.
  • Modern tasarımdan hoşlanan kişiler için oldukça uygun bir yaşam alanı olan bu projenin içerisinde kullanılan her bir materyal büyük bir özen ile seçilmiştir.
  • Türk hamamı ve saunanın yanı sıra hoş bir şekilde zaman geçirebileceğiniz ve stres atabileceğiniz bir de spor salonu bulunmaktadır. Bu alanların her biri tam teçhizatlı ve yüksek konfordadır.
  • Topuzlar Yapı tarafından üstlenilen bu projede kapalı havuz ve bilardo salonu gibi ek imkanlara da yer verilmektedir.

Mavera Sefa konutlarısahip olduğu bu özellikler ile Esenyurt’ta en sık tercih edilen konut yapılarının başında gelmektedir. Özellikle uygun fiyatları ve her bütçeye hitap eden ödeme planları ile göz doldurmaktadır.

Mavera Sefa konutlarıhakkında uzman yorumlarına bakıldığı zaman deprem yönetmeliği ile alakalı ya da konutların güvenliği ile alakalı olarak herhangi bir ihlalin ya da uygunsuzluğun söz konusu olmadığı da belirtilmelidir.

Ys Yaşar Suites Daire Yapıları Lüks ve Konforu Bir Araya Getiriyor 

Ys YaşarSuitestek bir blokta 12 katlı bir şeklinde tasarlanmış ve kalabalıktan bunalan kişilerin odak noktası haline gelmiştir. 148 konutu içerisinde barındırmasına rağmen insan yoğunluğunu hissetmeyeceğiniz İstanbul’un yoğun yapısından uzak kalabileceğiniz nadir alanlardan bir tanesidir.

Ys YaşarSuites40 yıllık bir tecrübe ile bu sektörde yer alan Eroğlu Emlak güvencesi ile ilgililere sunulmaktadır. Kat planlarından dairelerin iç yapılarına kadar her bir detay hassas bir biçimde incelendikten sonra kişilere sunulmuştur. Modern mimari yapısı ve peyzaj düzenlemeleri ile beraber hem yeşilden ayrılmamanız hem de konforu dairenizde hissetmeniz mümkün kılınmaktadır. Deprem yönetmeliğine tam uygunluk sağlaması ile de İstanbul’da ev seçerken en çok dikkat edilmesi gereken kriterden de tam not almaktadır.

Lionia Yaşam Projeleri Uygun Fiyatlı Tam Donanımlı Daireler

Lionia Yaşam kapsamında yer alan dairelerden sadece 0.99 faiz oranı ile faydalanabilirsiniz. Elinizde daire satın alabilmek için bir birikim olmasa dahi bu düşük faizler ile büyük bir kolaylık ile kendinize birikim yaratma imkanını elde edebilirsiniz.

Lionia Yaşam güne huzur ile başlanması için yatak odalarından manzarayı eksik etmemiştir. Sıkışık şehir hayatından kurtulmak için Esenyurt’ta yükselen bu projeye bir göz atabilirsiniz. Sosya alan konusunda hem gençler hem de çocuklar için harika bir yapıya sahip olması ile de takdir toplamaktadır.

Yürüyüş anlarından spor merkezlerine kadar bireylerin sosyalleşebileceği ve kendine zaman ayırabileceği birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Esenyurt konut projeleridahilinde bu özellikleri ile Lionia Yaşam bir adım ön plana çıkmaktadır.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/istanbul-esenyurt-konut-projeleri.html

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler