Advert

Provizyon Nasıl Alınır? Eureko Sigorta Nedir?

Eureko sigorta faaliyetlerine Türkiye’de ilk 1989 senesinde Garanti Sigorta adı ile başlamış olup 2007 yılında şuan ki adını almıştır. Eureko sigorta nakliyat, kredi sigortaları, kaza, yangın, mühendislik ve hukuki koruma gibi hizmetler vermektedir. 22 binden fazla çalışanı olan, risk değerlendirme ve hasar yönetimi hizmeti veren uluslar arası bir sigorta şirketi ve alanında liderdir. Eureko sigorta aynı zamanda Achmea üyesi olarak çalışmalar yapmaktadır.

Eureko sigorta provizyon almak

Eureko sigorta şirketinden provizyon almak isterseniz eğer sigortanın internet sitesinden online provizyon seçeneği ile provizyon alabilirsiniz.  Ayrıca ALO Eureko’yu telefondan arayarak müşteri temsilcileri sizlere provizyon hizmetini canlı destek olarak provizyon almanızı sağlayacaktır.

Eureko ile internet sitesinden dosya sorgulamaları yapabilir, hasar dosyanızı online olarak ulaşabilirsiniz.

1989 yılından bu yana hızla büyüyen Eureko sigorta şirketi her geçen büyümeye devam etmektedir. Müşterilerine birbirinden farklı hizmetlerini sunmaktadır.  Özellikle sağlık sigortaları konusunda bir çok yatırımlar yaparak bir çok hastaneler ve eczanelerde aktif olarak kullanabilirsiniz.

Eureko Hizmet Merkezi Ürünleri

Eureko şirketi hizmet merkezi konusunda da müşterilerine  hizmet merkezleri sunmaktadır. 4 farklı hizmeti vardır bunlar ise

  • Alo Eureko
  • Asistan hizmetleri
  • Eureko hizmet noktası
  • Eureko vale hizmeti

Bu 4 farklı hizmetlerle müşterilerini daha ön planda tutmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler