Advert

Su Kaçağı Sorunlarına Teknolojik Çözümler: Bağcılar

Su sızıntıları ya da kaçakları ev ve işyerlerini kullanılmaz hale getirebilir. Ancak duvarların içinde meydana gelen sızıntılar genellikle kendilerini belli bir süre sonra belli ederler. Her iki durumda da ilk etkilenen su faturası olacaktır. Özellikle su kaçağı olduğundan şüphelendiğiniz vakit su vanalarının tümünü kapatıp sayacınızı kontrol etmelisiniz. Vanalar kapalıyken dahi sayaç hareket halinde ise su kaçağı sorunundan söz edilebilir. 

Bunun yanında böcek oluşumu, küf ve rutubet kokusu, ara ara gelen lağım kokusu ve fayans aralarındaki renk değişimleri de su kaçaklarının bariz belirtilerindir. Belki bu sorunlar sizler için ufak görünebilir. Ancak önlem alınmaz ise çok daha büyük boyutlara ulaşabilir. Bir gece, sabah uyandığınızda ya da işyerinizde çalışırken ortalığın su altında kaldığına şahit olabilirsiniz.

Elektronik ve Beyaz Eşyalarınız Tehlike Altında Olabilir

Su sızıntıları yalnızca mobilyalarınızı ve döşemelerinizi etkilemez. Aynı zamanda işyerinizdeki elektronik eşyalarınız ve evinizdeki beyaz eşyalarınız için ciddi bir tehdittir. Çünkü duvar içinde ya da yüzeye sızan su çamaşır ve bulaşık makinalarınıza daha az su gitmesine neden olur.

Bu durum da zamanla eşyalarınızın yanmasına ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Bunu bulaşık ve çamaşırlarınızın temiz yıkanmamasından da anlayabilirsiniz. Aynı şekilde işyerlerinde sıza sular priz ve kablolara ulaştığında ciddi ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle su kaçakları sızıntı şeklinde dahi olsa asla göz ardı edilmemeli ve hemen önlem alınmalıdır.

Bağcılar Servisimiz Eviniz ve iş yerinizde su sızıntısına size daima üstün hizmet anlayışına göre destek vermektedir. 7/24 hizmet veren uzman ekibiyle su kaçaklarını ve diğer su tesisatı problemlerinizi hızlı çözüme kavuşturarak sizi güvenli iş hacmiyle sararak rahat bir nefes almanızı sağlayan firma su kaçaklarını akustik dinleme araçlarıyla sorunsuzca tespit ederek çıkış noktasını kırmadan, hasar vermeden su kaçağını tespit edebilmektedir.

Ayrıca açık alanlarda su kaçakları için detektörlü tespit cihazları ile su kaçakları doğru tespit edilebilmektedir. Alanında üstün hizmet veren yapmış olduğu işlerle müşterilerine 7/24 hizmet vererek sınırsız hizmet politikasına uygun hizmet vermektedir. İstanbul ve semtlerinde en iyi su kaçağı tespiti firmasıdır.

Su Kaçağı Tespitinde Bir İlk: Ersoylar Tesisat

Su kaçaklarının tespiti artık kırarak yapılmıyor. Öncelikle bizler ilk tesisat teknolojilerini kullanan firmalardan bir tanesiyiz. Yani kullanmış olduğumuz cihazlar bizlere kırmadan da tespit işlemini yapabilmemizi sağlıyor. Bu sayede sizler de yeni baştan onarım külfeti altına girmemiş oluyorsunuz.

Ayrıca kısa süre içinde tespit yapabildiğimiz için günlerce ev ve işyerleriniz kullanılamaz hale gelmiyor. Eğer sizler de su sızıntısı ya da daha büyük ölçüde kaçaklar yaşıyorsanız hemen bizleri arayın. Bağcılar bölgesinde faaliyetlerini aralıksız sürdüren Bizler en hızlı ve işinde en iyi su kaçağı tespiti yapan firmalardan biri olarak sizlere aynı gün içinde hizmet getirmekten onur duyuyoruz.

 

Kaynak: https://www.ersoylartesisat.com

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler