ANASAYFA

 

Sitemizde bulunan filmler, fragmanlar, video klipler ve diğer tüm videolar herkese açık video paylaşım sitelerinden sitemize çekilmektedir. 

Sitemizde youtube.com, dailymation.com, izlesene.com gibi siteler üzerinden herkese açık api yardımı ile çekilmektedir. Sunucumuzda hiç bir telif içeren metaryaller bulunmamaktadır. Bu yüzden haberh.net adresi hiç bir yasal yükümlü değildir. Telif ve diğer konularda sitemizden videoların kaldırılmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Ama sizlere en kısa ve etkili yol olarak youtube üzerinden telifli videonuzun kaldırılmasını talep ettiğiniz de youtube'nin kaldırdığı videolar sitemiz üzerinden otomatik olarak kaldırılmaktadır. Bu sebep ile youtube den kaldırılan tüm videolar diğer api yardımı ile videoları çeken tüm sitelerden otomatik kaldırılır.

TELİF & DMCA

haberh.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde olduğu gibi; yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorunluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu kanının 8nci ve 9ncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde teknik olarak imkan bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Sitemizde mümkün olduğu sürece zaman zaman telifli veya kanuna aykırı içerikler kontrol edilmektedir. Gözden kaçırdıklarımız olduğunda uyar-kaldır prensibini benimsenmiştir. Sizlerde telifli veya diğer konularda gözden kaçırdığımız videolarınızın bulunduğunu gördüyseniz. "ismail.demirblk@gmail.com" adresine mail göndererek en geç 5 iş günü içerisinde videolarınız kaldırılacaktır.

ÖNEMLİ NOT:

Bu mail adresine mail göndermeyenlerin hiç bir yasal hakları bulunmamaktadır. İletişim sayfamızdaki iletişim formu çalışmamaktadır.

Telif bilgi iletişim adresi: ismail.demirblk@gmail.com

İletişim sayfasında ki iletişim formu çalışmamaktadır.

ANASAYFA