En Hızlı Dijital Tişört Baskı Makinası | AEOON COMPACT Serisi *Saatte 950 Baskı

30
Skip (5)
Online Print Photos

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by Mobil
80 İzlenme
AEOON, Avusturya üretimi olan COMPACT serisi bir üst modeli olan KYO serisi’nden sonra endüstriyal düzeyde piyasadaki en hızlı üretim kapasitesine sahip dijital tişört baskı makinasıdır. AEOON, COMPACT serisi dijital baskı makinası ile direkt kumaş üstüne baskı beyaz zeminlerde saatte 950 adete kadar çıkabilmektedir. Ayrıca, tüm Aeoon dijital baskı makinaları baskı kafası sayısı ve palet büyüklükleri olarak kişiselleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Dolayısı ile endüstriyal seviyede yüksek üretim ihtiyacınızı en profesyonel şekilde gidermektedir.

COMPACT 4 dijital tişört baskı makinasında 4 baskı kafası bulunmaktadır, fakat dilediğiniz zaman 4 baskı kafası daha ilave ederek toplam 8 baskı kafası olacak şekilde kullanabilirsiniz. Dijital tişört baskı makinası C + M + Y + K olarak 4 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 800 adet üretme kapasitesine sahiptir. Beyaz baskı kafanız olmayacağından koyu zeminlere baskı yapamayacaksınız.
COMPACT 8 dijital tişört baskı makinasında 8 baskı kafası bulunmaktadır. “C + M + Y + K + 4 Beyaz” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında koyu zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 150 adet ve beyaz zeminlerde ise saatte 650 adet üretime kapasitesine sahiptir. COMPACT 8 dijital tişört baskı makinası “CMYK + CMYK” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 950 adet üretme kapasitesine sahiptir ve bu kurulumda beyaz baskı kafası kullanılmayacağından koyu zemin üzerine baskı yapılmamaktadır.

Dijital Baskı Nasıl Yapılır?
Dijital baskı makinaları desenlerinizi/resimlerinizi bilgisayardan tüm zeminler üzerine (pamuk, polyester, keten, yün, ipek, kot, deri vb.) direkt olarak aktararak baskı yapabilmektedir. Dijital baskı makinaları grafik yazılımlarında hazırladığınız sayısız renk içeren görsellerinizi 4 ana renk “C+M+Y+K, Cyan+Magenta+Yellow+Black, Camgöbeği+Galibarda+Sarı+Siyah” kullanarak zeminlerinizin üzerine 16 milyon renk olabilecek şekilde aktarmaktadır, en yaygın baskı tekniği serigrafi baskı ile ancak oval makinalar ile yaklaşık 23 renkli desenlerinizi bastırabilirsiniz. Dijital baskı ile en yaygın tekstil baskı metodu olan serigrafi baskıda gerekli olan emülsiyon çekme, film desen ayarları, pozlama, yıkama gibi kalıp hazırlama ön baskı işlemlerini ortadan kaldırarak tasarımlarınızı Photoshop, Illustrator gibi grafik yazılımlarında hazırlayıp, tişört veya parça kumaş, plastik ve porselen gibi çeşitli zeminler üzerinede direkt aktararak baskı yapabilirsiniz. Serigrafi baskı önceden desenlerin filmler halinde çizimler üzerinden hazırlanıp kalıplara aktarılması ve pozlanması gibi özellikle zaman iş gücü ve tecrübe gerektiren bir metod olduğu için serigrafi baskı faliyeti gösteren fabrikalar yüksek adetli sparişler ile genellikle markalarla çalışmaktadır. Dijital baskı yüksek üretim amaçlı kullanıldığı gibi herhangi bir ön hazırlık süreci ve maliyeti olmadığı için kişiye özel tasarımlar, e-ticaret tişört siteleri gibi alanlarda da kullanılabilmektedir.

İZ MÜMESSİLLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
www.ink.com.tr
Kategori
Sektör

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.