Niloya Gelin Saçı Ve Makyajı Yapıyor - Niloya çizgi Filmi Bebeği Ruj Sürüyor Takma Kirpik Takıyor 4K

30
Skip (5)
Online Print Photos

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by Mobil
127 İzlenme
Abone olmak için: https://goo.gl/OzCiV5
Pepee Niloya Sürpriz Yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/0E4G84

Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Bu bölümde Niloya gelin saçı ve makyajı yapıyor. Niloya model oyuncağa gelin başı yapıyor. Niloya model oyuncağa ruj sürüyor, renkli kirpik takıyor ve parfüm sürüyor. Niloya oyuncak modelin saçlarını tarıyor. Niloya saç kesiyor. Niloya kuaför oldu. Niloya kuaförcülük oynuyor. Niloya gökkuşağı renginde kirpik takıyor. Niloya oyuncak model başına gelin duvağı takıyor. Niloya'nın sıra dışı gelin saçı ve makyajı. Niloya çizgi filmi oyuncak bebeği oyuncak model kafasının sarı saçlarını tarıyor. Niloya mavi, pembe ve mor renkli saçlar takıyor. Niloya sarışın renkli saçları topluyor. Niloya gelin makyajı için önce pudra sürmeye başlıyor. Niloya pudra sürüyor. Niloya oyuncak modele sonradan ruj sürüyor. Niloya parfün sıkıyor. Niloya gelin saçını keserek kısaltıyor. Son olarak Niloya gelin başını pembe ve mavi boncuklarla süslüyor. Niloya marjinal gelin makyajı yapıyor. Niloya gökkuşağı renginde rengarenk kirpikleri takıyor.
Son olarak Niloya oyuncak modele olmazsa olmaz gelin duvağını takıyor ve gelin çiceğini veriyor.

Niloya Peluş oyuncak hikayesinin yeni bölümünü keyifle izlediğinizi umuyorum.

Videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz.
çocuk kalın mutlu kalın.

Niloya cizgi filmi Bebeği orijinal oyuncak ve Niloya çizgi film bebek oyuncağın sarışın orijinal versiyonu ile çektiğimiz bu bölümü beğeneceğinizi umuyorum.


Uyarı: Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Video içeriklerini izleyen çocukların sorumluluğu ebeveynlerine aittir.

Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları kullanılmıştır. Yeni Niloya bölümleri Oyuncak tiyatrolarını ve skeçleri ilk siz izleyin!

Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın :)

Toys and Fun kanalından sevgilerle.
Toys and Fun
Kategori
Çizgi Film

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.