Türk Malı 4. Bölüm - Akıllı Ol, Aklını Alırım!

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by panzehir
33 İzlenme
Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/turk-mali-4-bolum-izle?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=turk_mali&utm_content=bolum_4

Türk Malı'na Abone Olmak için →http://bit.ly/tm-dd-sub

4. Bölüm Özet:

Eymen Kuzu’nun kötü kalpli nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek için yeni bir plan yapıyor ve Bakiye’nin “sahte dadı” olduğunu söyleyerek, o’nu işten attırmaya çalışıyor. Bakiye, çocuklarla vedalaşırken; Erman, Bakiye’nin yardımına yetişiyor ve o’nun sevgilisi olduğunu söyleyerek o’nu kurtarıyor.
Yan komşular Bahattin ve Şaduman cephesinde de sular bir türlü durulmuyor. Seksi ve güzel Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafaya takmış olan Bahattin, kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için bahçede bir mangal partisi düzenliyor. Ama bütün komşular aynı partiye doluşunca, işler hiç de planladığı gibi gitmiyor.
Diğer yan komşular, modern çiftimiz Onur ve Deren, Kuzular’a karşı “site içi ittifak arayışına” girişiyorlar ve Bahattin-Şaduman çiftini kendi yanlarına çekmek için onlar’la yakınlaşmak istiyorlar; ama bir kez daha bu planları kendi ellerinde patlıyor.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Jale Atabey
Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncu Kadrosu:
Erman: Şafak Sezer
Bakiye: Hasibe Eren
Bahattin: Mehmet Ali Erbil
Şaduman: Nergis Kumbasar
Onur: Anıl İlter
Deren: Burcu Binici
Hidayet: Gülhan Tekin
Şehnaz: Selen Görgüzel
Rıfkı: Serkan Şengül
Valeri: Polina Chepurnova
Selin: Buse Narcı
Atom: İlke Korkmaz
Kategori
Dizi

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.