Advert

Beyaz Eşya Servis Hizmeti İşimiz

Bakım ve onarım hizmetlerinde profesyonel çalışanlarla çalışan firmamız her zaman takım ruhuyla liderlik yapmıştır. Kurumsal kimlik anlayışı ile çözümler üreten firmamız beyaz eşya servisi hizmetleri ile beyaz eşya, klima ve kombi kategorilerinde hizmet vermektedir. Telefon görüşmesi ve adresinize en yakın olan ekiplerimiz her zaman, yılın her günü, tatilde ve hafta sonlarında çalışmaya devam ediyor. Güncellenmiş onarım, bakım ve onarım işlemleri ile yeni cihazların bakımında sorun yoktur. Klima, tarak ve beyaz eşyalarınızı, işi bilmeyen ve bu işte uzman olmayan kişilere teslim etmeyin.

 Güncel Bakım Hizmeti

 Yılın her günü hizmet veren, yağmurlu havalarda veya sıcak yaz günlerinde de aynı özveriyle hizmet veriyoruz. Yedek parça servis aracımızı bekliyor. Amana Servisi Bilgilerinizin servis için doğruluğu, zaman kaybını önleyecektir. Bizi aradığınızda, arızayı, cihaz markasını ve adres bilgilerini tam ve doğru bir şekilde vermelisiniz. Beyaz Eşya Servisi Klima bakımında gaz değişimi, filtre temizleme, motor bakımı, polen temizleme, toz temizleme, elektronik kart değişimi ve diğer parçaların bakımı tercih edilen seçeneklerdir. Bu özel olarak üretilen cihazları küçük alanlar, geniş alanlar ve salonlar için üretip, söküyoruz. Yaza girmeden önce rutin bakım prosedürlerini de gerçekleştirmelisiniz.

 Sertifikalı ve Deneyimli Kadro

 Beyaz ürünler geniş bir kategoride değerlendirilmektedir. Teknik servis kategorisinin çözüm yöntemleriyle çalışan uzman firmamız, mutfak aletleri, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri gibi birçok kategoride hızlı, westinghouse servisi güvenli ve etkili bakım işlemleri gerçekleştirmektedir. Hizmet yoluyla çözüm sağlamaya devam eden çalışanlarımız sertifikalı ve tecrübeli. Ekibinizi anlamanız için hızlı çözümler üreten uzman ekibimiz.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler