Advert

Blog yazarı olmak ister misiniz?

Blog yazarı olmak ister misiniz?

www.60saniye.net adresinde blog yazarı artık çok kolay, Blog sayfalarınıza veya web sitelerinize hit çekmek için sizler için Blog yazarları kategorisini açtık. 60 saniye web adresinde bloglarınızı yayınlamak için sizlerden küçük bir ricamız olacak. Bu ricalarımıza uyan herkesin makalelerini yayınlamak içim elimizden geleni yapacağımız şüpheniz olmasın. 
Tüm web siteleri ÜCRETLİ olarak makalelerinizi yayınlatmak için uğraşmak adına Web sitemizde ÜCRETSİZ yayınlatabilirsiniz.

 

Webnmaster forumlarında yüzlerce konu bulabilirsiniz. makalelerinizi, tanıtım yazılarınızı, blog yazılarınızı yayınlatmak için herkes belirli bir ücret talep etmektedir. 60 saniye olarak biz sizlerden hiçbir ücret talep etmeden makalelerinizi yayınlama kararı aldık. 

Birlikten kuvvet doğar sözünü unutmamalıyız.

Ancak sitemizde tanıtım yazılarınızı yayınlamak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi olacaktır. Bu yapılacakları lütfen yapmadan tanıtım yazılarınızı bize göndermeyiniz.

Blog yazarı olmak için yapılması gerekenler

 1. Sitemize üye olunuz. Buradan üye olabilirsiniz.
 2. Blogunuza uygun en az 5 video ekleyiniz. (Video eklemek için youtube linki ile ekleyebilirsiniz.)
 3. En az 350 kelimelik özgün makalenizi bize gönderiniz. (mail: 60saniyevideo@gmail.com ) adresine gönderebilirsiniz. Maksimum 1 adet link çıkışı vermelisiniz.
 4. Facebook sayfamızı beğeniniz. (Beğenenlerin makaleleri sosyal medya sayfamızda ücretsiz yayınlanacaktır.) Etkinliklere katılınız. Buradan >> https://www.facebook.com/60saniye.net/
 5. Özgün olduğu sürece istediğiniz kadar makalenizi gönderebilirsiniz.
 6. Tek link ister Do Follow isterseniz No Follow (text dosyasında yazarak gönderiniz.)
 7. Makaleleriniz faydalı makaleler ve Arama motoru optimizasyonuna uygun olmalıdır. 
 8. Makaleleriniz editörlerimiz tarafından incelenip uygun görüldükden sonra yayınlanacaktır.

Neden blog yazısı yayınlayayım?

60 saniye video sayfamız hızla büyümek için 3 ekip arkadaşı ile birlikte çalışmaktayız. Bu hızla büyümemizde sizlerinde bizimle birlikte olmanızı istiyoruz. Makalelerinizde tek link çıkışı yapmamızdaki sebeb ise daha çok blog yazarının yazılarına yer vermek adına yapılmaktadır. Blog yazarları olarak sizlerde çok iyi bilirsiniz. Her gün güncellenen ve kaliteli web sitelerinden link çıkışı almak blog sayfalarınızada büyük etkisi olacaktır.  Web sitemizden sizlere analistiğimizi paylaşmak isteriz. Son 7 gündür sitemizin yükselişini görmenizde yarar olur umarız.

 

 

Kimler Blog Yazarı Olamaz

 1. T.C yasalarına aykırı yazı gönderenler
 2. T.C sitelerine aykırı illegal linkler.
 3. Telif hakkına takılan içerikler gönderenler

yukarıdaki kurallara uyuyorsanız sizlerde blog yazarı olabilirsiniz.  Kafanıza takılan her hangi bir soru var ise bu konu altında sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Web sitemizin güçlü arama motoru optimizasyonu olduğuna inanıyoruz. Göndereceğiniz tanıtım yazılarının sizlere büyük bir artı ile dönüş yapacağına inanıyoruz. Bir üstteki resimde analistiğimizi bakarak arama motorundan gelen organik aramalarımızı görebilirsiniz. 

Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız hemen üye olup bizimle iletişime geçebilir veya konu altına yorum bırakabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler