Advert

İçerde Son Bölüm Yusuf Müdür Ölüyor Mu?

İçerde Son Bölüm Yusuf Müdür Ölüyor Mu? Yeni Bölümde Neler Olacak

Geçen hafta içerde dizisi baya bir heyecan ile son bulmuştu. Bu hafta bu heyecanı yaşamayı beklerken dizi geçen haftaya göre biraz vasatttı. Neredeyse geçen bölüm olanları izledik sayılır. 

İçerde bu  hafta son bölüm de ise böyle sizlere heyecanlı anlatabileceğimiz pek bir olay yok o yüzden bu hafta ki konumuzu kısa keseceğiz. Polis komiseri Mert Karadağlı (Aras Bulut İynemli) Coşkun'u evde beklerken Coşkun'da güvenlik amacı ile kapıya kıstırdığı kürdanın yere düştüğünü görünce eve birilerinin girdiğinden şüpheleniyor eve girmekten vaz geçiyor.

Coşkun geçen hafta Mert'in annesinin yanına gittiğinde ufak bir kaza geçiriyor. Tabi oraya gitmesindeki maksat Umut'un ailesinden emin olmak ve yaşadığını bilmek için gidiyor. 

Patron Kim

Geçen hafta hepimiz #PatronKim diye merakla beklerken Sarp'ın ikizi mi diye herkesin kafasında bir soru işareti oluşmuştu. Ama bu bölümde Patron'un Sarp olduğu belli oldu. Aslında bu patron bana göre tutmuştu ve devam edebilirdi. 

Kebabcı Celal olayı yine her zamanki gibi kendi yöntemleri ile çözdü. Ancak eksik çözdü patronun gerçek kimliğine ulaşamadı. Al yanak canını kurtarmak için kebabcı Celal'e bildiklerini anlattı. Bir nebzede olsa Al yanak bu olaydan yırttı gibi gözüküyor.

Yusuf Müdür Ölecek Mi?

Kebabcı Celal ile Sarp'a pusu kuran Köstencelinin eşi ile kel kafalı avukat planda değişiklik yapıyor ve önce Celal'i sonra Sarp'ı öldürmeye karar veriyorlar ama bu karar ellerine yüzlerine bulaşıyor.

Kel kafalı avukat ise Sarp'ı öldürmek için yanına geldiğinde Yusuf müdür daha önceden olayı çözdüğünden dolayı (yaşlı Kurt) Sarp'ı kurtarayım derken 2 Mermi isabet ediyor. Tabi Sarp şuanda çok pişman hüngür hüngür ağlıyor. Ölemezsin müdürüm bana bunu yapma diye hıçkırığa boğuldu. E tabi şimdi hepimizde müdürün ölmesini bekliyoruz. Çok beklemeyeceksiniz haftaya yeni bölümde Yusuf müdürün ölüp ölmeyeceğini hep birlikte göreceğiz ölmezsek yaşarsak tabikide allah uzun ömürler versin hepimize.

İçerde Yeni Bölüm

Kel avukat akılsız başın cezasını ölerek ödeyecek, Sarp en başta zaten uyarmıştı bunları güven yoksa kaybederiz diye. Tahminim Yusuf müdür ölmeyecek Sarp ile yeniden barışacak gibi görünüyor. Zaten ölürse dosyayı Mert komiser alacak ee buda hain, olay hızlı şekilde çözülebilir.

Daha önce başka birisinden duyduğumdan dolayı söylüyorum bu dizi sadece 1 sezon yayında kalacağı idi belkide bu kadar çok tutulacağı düşünülmediğinden dolayı yada bu dizinin tutması için böyle açıklamalar yapıldı. Ama dizi ilk bölümlerinden farklı bir havaya girmeye başladı. Konusu tamamen değiştirilebilir Celal köstenceli'nin eşini öldürecek. Neden bunu böyle düşündük çünkü köstencelinin eşi konuk oyuncu idi, 

İçerde Son bölüm izlemek için tıklayın

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler