Advert

İçerde Yeni Bölüm ve Son Bölüm Herkes Ters Köşe

İçerde dizisi son bölümde ve yeni bölümde yine hayranlarını farklı bir heyecan yaşattı. İçerde son bölümün o heyecanlı anların yazısına başlamadan önce gerçekten muhteşem bir bölüm oldu. Dizinin yapımcısına, oyuncularına, senaristine ışıkcısından setçisine kadar herkese ayrı ayrı teşekkür etmek gerekir.

İçerde dizisinin 12. bölümünde Coşkun'un Mert komisere ailesinin kim olduğunu tam söyleyecekken kapatması ve Mert komiserin o ağlaması gerçekten iyi bir rol yapmıştı bu konuda kendisinide tebrik etmek gerekir. Mert komiser sanki gerçekten o anı yaşamış gibi izleyicilere hissettirdi.

içerde son bölümde Mert komserin ailesine kavuşması beklenirken Tak Tak Takatak Coşkun Mert komsere ailesinin kim olduğunu söylemedi. Dizinin hayranları büyük ihtimalle belki bir umut olur diye düşünürken dizinin senaristi bütün hayranlarını bu son sölümde ters köşeye yatırdı.

Al yanak ve sarı Hüsnü kebabcı Celal'e oyun oynarken işin içinden başka bir oyun çıktı. Tabiki burayı en sona bırakacağız. Aslında normalde kolay kolay hiç bir dizi hakkında bir yazıyı makaleye dönüştürmem hayranı olduğum bir çok dizi var, son zamanlarda içerde dizisi aslında sıkmaya başlamıştı. Kısır bir döngü içerisinde dönüp duruyordu. Bu hafta ise bu çok farklı oldu. 

 

Al yanak ve Sarı Hüsnü'nün oynadığı bu oyun kebabcı Celal'ide çileden çıkartmıştı. Sarp (Çağatay Ulusoy) dizide Sarı Hüsnü'yü At Pazarı Meydanında almasıda ayrı bir hava katmıştı. At Pazarı Meydanı'nı belki bir çoğunuz bilmez. Bilenler içinse tam oranın havasına uygun bir sahne olmuş. Orada en çok hoşuma giden sahnelerden bir taneside Berberin içine pusu kuran Sarp Sarı Hüsnü'yü oradan çıkarmak için yaptığı plan gerçekten harikaydı. Neden diyeceksiniz. Çünkü bilen bilir diyelim sonra bizle uğraşırlar :D 

Bir aracın gelip araç içinden 3 kişinin havaya ateş etmesi kahve önünde bulunan kişilerinde araca ateş etmesi gerçekten çok gerçekci bir hava kattı diziye. (Belki buradan bir şeyler çıkarırsınız ne diyelim) 

İçerde 13. bölüm'de ise heyecan yaratan konu ise Mert'in Celal baba'yı yemlemesi oldu. Coşkun'unun tavırları ve Mert'in polis olduğu ile ilgilenmemesi Celal'den sadece intikam peşinde olması Mert'i şüphelendirir ve Celal babaya Coşkun gibi mesaj atıp buluşma noktasına gitmesi diziyi iyice havaya kattı. Daha sonra ise Celal baba Mert'e Melek'in öz kızı olduğu sırrı anlatınca tabi Mert (Aras Bulut İynemli) bu sırrı duyunca Mert şok Mert iptal Mert vefat kitlendi kaldı. Bakalım Mert bu sırrı sakladığına pişman olacak mı? Melek bu sırrı öğrendiğinde acaba Mert'e nasıl davranacak bu konuda ilerleyen bölümlerde göreceğiz belki yaşarsak.

Yusuf müdür'ümüzünde canına tak etti artık Celal ile uğraşmaktan ve Sarpa yaptığı hatadan dolayı istifa mektubu ekipteki herkesi şok etti. Yusuf müdür Sarp'ada istifa edeceğini söylesede Sarp hiç tepki vermedi. Sarp'ında kendi planları olduğu var mı diyelim yoksa Sarp'da saf ayağına mı yattı daha neler neler...

Aslında ben Mert'in Coşkun'un evinde beklerken o karşılamasında bitecek diyordum ama Avukat ve Patron ile aslında hiç ilgi ve alakam hatta kim olduğunu merak dahi etmemiştim. Taki o patronun kim olduğunu görünceye kadar Patron Umut Bey'de Umut Bey kim?

İçerde 14. bölüm'de bunların ne olduğunu daha açık göreceğiz. Yep yeni heyecanlar ve yeni oyunlar içerde dizisinde yeni bölümde bizleri bekliyor. içerde 14. bölüm fragmanın ilk sahnesinde ise bizlere gösterilen Yusuf müdür Mert'e hangi dosyayı veriyor. Sarp'ın dosyasını verdiğini düşünmüyorum açıkcası ben ama vermişte olabilir. Dizinin senaristi izleyicileri ters köşeye yatırmayı iyi biliyor. 

Peki yeni bölümde sorular şunlar olacak gibi

1- Patron olan Umut  Sarp mı?

2- Yusuf Müdür Mert'e hangi gizli dosyayı verecek?

3- Mert Coşkunu almadan mı çıktı? Ailesini aramaktan mı vazgeçti?

4- Yusuf Müdür gizli dosyada Sarp'ın adını verirse İçerdeki kimliği açığa çıkacak mı?

Gerçekten önemli sorular dizinin hayatını değiştirecek sorular. belkide içerde yeni bölüm fragman izlemek için tıklayın.

Son olarak dizinin bitimindeki kullanılan resimler çok harika olmuş tekrar tekrar dizide emeği geçen herkese kendi adıma teşekkürü borç bilirim. Sizlerde yorumlayarak sevginizi hayranlığınızı gösterebilirsiniz değil mi? Kim bilir belki senarist veya yapımcılar yorumlarınızı görüp diziye daha fazla heyecan katar.. Bir yorum ile teşekkür ederseniz çok makbule geçer :)

içerde dizisi son bölüm izle ile ilgili videolara ulaşmak için alttaki linklere tıklyabilirsiniz.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler