Advert

LLumar Cam Filmi Uygulama Merkezi

 

Çevremizde bazı iş yerleri ve ev camlarında hatta arabalarda farklı renkte cam dizaynlarıyla karşılaşmaktayız. Camlarda siyahımsı olan bu görüntüyü sağlamak için cam yüzeyine film kaplaması yapılıyor. Bu kaplama işlemi sonrasında dışardan bakıldığında içeri kısmın görünmesi engellendiği gibi güneş ışınlarının da direkt olarak cama yansıması engellenmiş oluyor. İzmir'in Bornova ilçesinde kurulmuş olan LLumar cam filmi uygulama merkezi hizmetlerini llumarizmir.com adresinde paylaşıyor. Firma yıllardır vermiş olduğu cam filmi kaplama işlemlerinde nitelikli hizmetleriyle beğeni topluyor ve müşterilerine garantili hizmetler veriyor.

Ev Pencereleri İçin LLumar Cam Filmi

Ev pencerelerinin cam yüzeylerine kaplanan cam filmi ile ısı birikiminde önemli ölçüde azalma yaşanır. Dışardan gelen görüntü veya güneşin yansımasını engellemeye yardımcı olduğu gibi parlak ışığın gündüzleri televizyona yansıması engelleniyor. Ultraviyole ışınlarının etkisini azaltıyor. Perde veya tül çekilmediğinde evin içinin dışarıdan bakıldığında görünmesi cam filmi ile engelleniyor. LLumar Cam Film merkezinde yıllarca dayanıklı olacak cam film çekme işlemi yapılıyor.

İş Yerleri İçin LLumar Cam Filmi

Ev ortamında kullanılan cam filmleri iş yerleri için de oldukça kaliteli tercihler oluşturur. Cam filmi iş yerlerinde aynı bölümde çalışan kişilerin birbirleriyle bağlantısını kesmek için kullanılabileceği gibi cam yüzeyini kapatarak içerinin görünmesini de önleyecektir. Enerji tasarrufu sağlayan cam filmleri, kış aylarında soğuk havanın etkisinden yaz aylarında ise sıcak hava ve güneş ışınlarından korur. LLumar Cam Film Merkeziyle iletişime geçilerek sorunsuz kullanım sağlayacak hizmetler alınabiliyor.

Oto Cam Filmi Kaplama

Firmanın %99 garantili olarak gerçekleştirdiği cam filmi kaplama işlemleri araçlarda da 3, 5 ve 10 yıllık garantilere sahiptir. Firma dış etkilere karşı dayanıklı olan, çizilmeyen ve yıpranmayan kalitede cam filmi kaplama hizmetleriyle sektörün lideri konumunda bulunan bir firmadır.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler