Advert

Popüler Makaleler

 • Cia! Senide Böyle Öldürürüz Dedi! Erdoğan'ı Böyle Tehdit Ettti

  Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü köşesinde 25 maddelik bir yazı kaleme aldı. Önkibar yazısında, "Tayyip Erdoğan namlunun ucundadır ve öldürülüp iç savaş çıkarılmak isteniyor" dedi.


  Aydınlık yazarı, "Türkiye 1923’ten bu güne kadar hiç bu kadar büyük bir tehditle yüz yüze gelmedi" ifadesini kullandı.

  Sabahattin Önkibar'ın Aydınlık gazetesi'nde "CIA, Tayyip Erdoğan’a 'seni öldürürüm' dedi!" başlığıyla (21.12.2016) yayımlanan yazısı şöyle:

  Bir:
   Kesin olan bir şey var ki o da failin FETÖ’cü hipnotize edilmiş bir haşhaşinin olmasıdır.

  İki: Rus Büyükelçisi'ni vur emrini veren tartışmasız olarak  Fetullah Gülen’dir, zira onun emri olmaksızın hiçbir haşhaşi veya şakirt böyle bir çılgınlığa kalkışamaz. 

  Üç: Fetullah gibi her şeyini kaybetmiş biri bile cezaevindekilerin hatırına çok mecbur kalmasa bu emri vermez.

  Dört: Fetullah’ı mecbur eden irade, uşaklığını yaptığı CIA’nın kesin emridir.

  Beş: Evet CIA emretti, Fetullah öldürtmüştür.

  Altı: CIA, Fetullah’dan katilin özellikle polis olmasını istemiştir.

  Yedi: Amacı Tayyip Erdoğan’a mafyatik mesajdır.

  Sekiz: CIA, Erdoğan’a seni o Rus elçisi metoduyla öldürürüm demektedir.

  Dokuz: Rus Elçisi'ni öldüren polis Tayyip Erdoğan’ın son dönem koruma grubundan.

  On: CIA,Tayyip Erdoğan’a polis ve asker içinde bunun gibiler elimde yüzlercesi var ve seni istediğim an yok ederim diyor.  On bir: CIA, Tayyip Erdoğan’a, ölmek istemiyorsan, Suriye ve Halep konusunda Rusya ile anlaşma, Suriye’de YPG’ye itiraz etme, PKK ile mücadeleyi bırak ve yeni bir süreç başlat, FETÖ’cülar ile uzlaş ve affet diyor.

  On iki: Hayır bu suikastın Türk-Rus ilişkilerini sabote amacı olamaz zira ne Rusya’yı ne de Türkiye’yi yönetenler o kadar salak değil ki bunu CIA da biliyor.

  On üç: Suikastte güvensizlik iklimini yaratmak bir başka amaçtır ki hedeflenen Türkiye’yi dünyadan tecrit edip ekonomik çöküşü hazırlamaktır.

  On dört: Ancak katilin polisten seçilmesi Erdoğan’a mesaj   ihtimalini  öne   çıkarıyor.

  On beş: Tayyip Erdoğan namlunun ucundadır ve öldürülüp iç savaş çıkarılmak isteniyor.

  On altı: Erdoğan kazara tehdide boyun eğip geri adım atarsa sarı öküzü verir ve sonunu o dakika hazırlar.

  On yedi: CIA, eğer bu şekilde tehdide mecbur kaldı ise belli ki zordadır.

  On sekiz: Türkiye artık hiç düşünmeden ABD’ye somut karşılıklar vermeli. Mesela Diyarbakır ve hatta İncirlik üslerinin faaliyetlerine en azından geçici olarak sonlandırmalı.

  On dokuz: Buna ilaveten yapılan suikastın amacı bizim yazdığımız gibi tane tane bütün dünya’ya gerekçelerle beraber açıklanmalıdır.

  Yirmi: Hadise büyük resimde tartışmasız olarak ABD’nin Türkiye’ye açıktan savaş ilanıdır.

  Yirmi bir: ABD’ye eğer kaybedecekleri fiili olarak hatırlatılmazsa CIA frene basmayacak ve iç savaş çıkarmak için benzer çabalarını sürdürecektir.

  Yirmi iki: “Siyasetten çekildim” deyip her alanda kendini medyanın gözüne sokup ismini diri tutan Abdullah Gül’e çok dikkat edilmelidir zira ABD’nin projesi Tayyip Erdoğan’ı yok edip onu oturtmaktır ki böyle bir şey Allah korusun o dakika Türkiye’nin manda idaresine girmesi demektir.

  Yirmi üç: Savaştayız ve savaş kuralları uygulanmalıdır.

  Yirmi dört: Türkiye 1923’ten bu güne kadar hiç bu kadar büyük bir tehditle yüz yüze gelmedi.

  Yirmi beş: Ya devlet başa, ya kuzgun leşe!”

  Kaynak: Aydınlık Gazetesi - Selahattin Önkibar

   

  Devamı..
 • İstanbul Beyoğlunda Çatışma Çıktı

  Beyoğlu'nda uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen iki grup arasında çıkan silahlı çatışma sonucu yoldan geçmekte olan bir kişi vurularak hayatını kaybetti. O anlar sokakta bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Beyoğlu Kocatepe Mahallesi Aşikar Sokak üzerinde uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen iki grup arasında kavga çıktı. Giderek büyüyen kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Bu sırada yoldan geçmekte olan Hamit Yarış isimli vatandaş vücuduna isabet eden kurşunla ağır yaralandı. Çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Yarış, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

  O anlar kamerada 

  Sokakta bulunan kameralara saniye saniye yansıyan kavgada iki grubun çatıştığı görülüyor. O sırada yoldan geçmekte olan bir vatandaş vurularak yere yığılıyor. Bunun üzerine sokakta çatışanlar hızla olay yerinden uzaklaşıyor. Ardından olay yerine koşan çevredeki vatandaşlar, vurulan vatandaşa yardım ediyor.Polis ekipleri olaylı gerçekleştiren şahısların yakalanması için çalışma başlattı. 

  video izlemek için tıklayın

  Kaynak: İHA

   

   

  Devamı..
 • Blog yazarı olmak ister misiniz?

  Blog yazarı olmak ister misiniz?

  www.60saniye.net adresinde blog yazarı artık çok kolay, Blog sayfalarınıza veya web sitelerinize hit çekmek için sizler için Blog yazarları kategorisini açtık. 60 saniye web adresinde bloglarınızı yayınlamak için sizlerden küçük bir ricamız olacak. Bu ricalarımıza uyan herkesin makalelerini yayınlamak içim elimizden geleni yapacağımız şüpheniz olmasın. 
  Tüm web siteleri ÜCRETLİ olarak makalelerinizi yayınlatmak için uğraşmak adına Web sitemizde ÜCRETSİZ yayınlatabilirsiniz.

   

  Webnmaster forumlarında yüzlerce konu bulabilirsiniz. makalelerinizi, tanıtım yazılarınızı, blog yazılarınızı yayınlatmak için herkes belirli bir ücret talep etmektedir. 60 saniye olarak biz sizlerden hiçbir ücret talep etmeden makalelerinizi yayınlama kararı aldık. 

  Birlikten kuvvet doğar sözünü unutmamalıyız.

  Ancak sitemizde tanıtım yazılarınızı yayınlamak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi olacaktır. Bu yapılacakları lütfen yapmadan tanıtım yazılarınızı bize göndermeyiniz.

  Blog yazarı olmak için yapılması gerekenler

  1. Sitemize üye olunuz. Buradan üye olabilirsiniz.
  2. Blogunuza uygun en az 5 video ekleyiniz. (Video eklemek için youtube linki ile ekleyebilirsiniz.)
  3. En az 350 kelimelik özgün makalenizi bize gönderiniz. (mail: 60saniyevideo@gmail.com ) adresine gönderebilirsiniz. Maksimum 1 adet link çıkışı vermelisiniz.
  4. Facebook sayfamızı beğeniniz. (Beğenenlerin makaleleri sosyal medya sayfamızda ücretsiz yayınlanacaktır.) Etkinliklere katılınız. Buradan >> https://www.facebook.com/60saniye.net/
  5. Özgün olduğu sürece istediğiniz kadar makalenizi gönderebilirsiniz.
  6. Tek link ister Do Follow isterseniz No Follow (text dosyasında yazarak gönderiniz.)
  7. Makaleleriniz faydalı makaleler ve Arama motoru optimizasyonuna uygun olmalıdır. 
  8. Makaleleriniz editörlerimiz tarafından incelenip uygun görüldükden sonra yayınlanacaktır.

  Neden blog yazısı yayınlayayım?

  60 saniye video sayfamız hızla büyümek için 3 ekip arkadaşı ile birlikte çalışmaktayız. Bu hızla büyümemizde sizlerinde bizimle birlikte olmanızı istiyoruz. Makalelerinizde tek link çıkışı yapmamızdaki sebeb ise daha çok blog yazarının yazılarına yer vermek adına yapılmaktadır. Blog yazarları olarak sizlerde çok iyi bilirsiniz. Her gün güncellenen ve kaliteli web sitelerinden link çıkışı almak blog sayfalarınızada büyük etkisi olacaktır.  Web sitemizden sizlere analistiğimizi paylaşmak isteriz. Son 7 gündür sitemizin yükselişini görmenizde yarar olur umarız.

   

   

  Kimler Blog Yazarı Olamaz

  1. T.C yasalarına aykırı yazı gönderenler
  2. T.C sitelerine aykırı illegal linkler.
  3. Telif hakkına takılan içerikler gönderenler

  yukarıdaki kurallara uyuyorsanız sizlerde blog yazarı olabilirsiniz.  Kafanıza takılan her hangi bir soru var ise bu konu altında sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için buradayız.

  Web sitemizin güçlü arama motoru optimizasyonu olduğuna inanıyoruz. Göndereceğiniz tanıtım yazılarının sizlere büyük bir artı ile dönüş yapacağına inanıyoruz. Bir üstteki resimde analistiğimizi bakarak arama motorundan gelen organik aramalarımızı görebilirsiniz. 

  Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız hemen üye olup bizimle iletişime geçebilir veya konu altına yorum bırakabilirsiniz.

   

   

  Devamı..
 • Korkutan Deprem Oldu 3 Artçı Peş Peşe Geldi

  Erzincan'da saat 00.21'de 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre depremde can ve mal kaybı meydana gelmedi.

   

  ERZİNCAN’da Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

  Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün merkez üssünü kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Mertekli Köyü olarak belirlediği deprem, saat 00.21’de oldu. Yerin 1.9 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, kent merkezinin yanı sıra çevre ilçelerde de hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

  3 ARTÇI DEPREM DAHA

  Bu depremin ardından bölgede, büyüklükleri 2.0 ile 2.6 arasında değişen, üç artçı deprem daha meydana geldi.

   

  Kaynak: Hürriyet

   

  Devamı..
 • Vatandaşa Kötü Haber! Oranlar Belirlendi Zam Geliyor..

  Milyonlarca vatandaşı isyan ettiren kayıp-kaçak bedellerine zam geliyor.

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), 21 elektrik dağıtım bölgesinin 2017 yılı hedef kayıp-kaçak oranlarını (HKO) belirledi. Habertürk, elektrik dağıtım sektörünün dört gözle beklediği EPDK’nın geçen hafta belirlediği 2017 yılı hedef kayıp-kaçak oranlarına ilişkin kararın ayrıntılarına ulaştı.

  ANADOLU YAKASINDA HEDEF YÜKSELDİ

  Dicle Elektrik Dağıtım AŞ’nin (EDAŞ) görevli olduğu Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak’ın da içinde yer aldığı bölgede, hedef kayıp kaçak oranı yükseldi. 2016’da yüzde 71.62 olan hedef, 2017 yılında yüzde 71.76’ya çıktı. Vangölü EDAŞ’ta 2016 yılında yüzde 60.16 olan oran, 2017 için yüzde 60.34’e yükseldi. İstanbul’un Avrupa yakasının elektrik dağıtımını yapan ve en çok aboneye sahip olan Boğaziçi EDAŞ için kayıp-kaçak hedefi yüzde 9.60’tan yüzde 9.34’e çekildi. İstanbul’un Anadolu yakası EDAŞ’ta, 2016 yılında yüzde 7.61 olan oran, 2017 yılı için yüzde 7.63’e çıkarıldı. Ankara ve civarının elektrik dağıtımını yapan Başkent EDAŞ’ın hedef kayıp kaçak oranı yüzde 8’den yüzde 7.76’ya çekildi

  TOROSLAR’DA SURİYELİ ETKİSİ

  Gaziantep, Kilis, Hatay gibi illerin elektrik dağıtımını yapan Toroslar EDAŞ’ta, Suriyelilerin etkisiyle kayıp-kaçak arttı. EPDK, bölgede 2017 yılı için 13.32’lik bir oran belirledi.

  ‘BEDELİ ABONEDEN ÇIKACAK’

  Eski TEDAŞ Genel Müdürü Osman Nuri Doğan, yaptığı açıklamada, kayıp-kaçak bedelinin, faturasını düzenli ödeyen aboneye yansıtıldığını belirterek “Türkiye’de ulusal tarife belirleniyor. 21 bölgenin kayıp kaçak maliyeti hesaplanıyor. Bu bedel, tüm abonelerin faturalarına yansıtılıyor” dedi. Doğan, “Dağıtım şirketi, hedef oranların altına düşerse bunu ‘bonus’ olarak doğrudan gelir hanesine aktarıyor. Eğer, hedefin üstünde kayıpkaçak söz konusu olursa hedefle gerçekleşme arasındaki fark dağıtım şirketinin kasasından çıkıyor” dedi.

  Kaynak: Habertürk

   

  Devamı..