Advert

Evinize Uygun Raylı Dolap Seçimi Nasıl Olmalı?

30
Advert
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
2,853 İzlenme
Bu videomuzda, Raylı dolap çeşitleri nelerdir?Raylı dolap seçerken neye dikkat etmeliyiz?Giyinme odası nasıl tasarlamalıyız?Raylı dolap nasıl olmalıdır?Raylı dolap nereden alabilirim? gibi konularda sizlere bilgi vereceğiz. Raylı dolaplar konusunda tasarıma karar verebilmek için ilk iş size düşüyor. Evden çıkmadan önce elinize bir kağıt kalem alın. Şu anki mevcut dolabınızda neler var adetlerini tek tek yazın. İstekleriniz varsa onları da listeleyin. Raylı dolap yaptıracağınız yere hazırladığınız listeyle beraber giderseniz karar vermek daha kolay olur. Kaç tane gömleğiniz var, kaç tane ceketiniz var, ayakkabı ve uzun elbise adetleriniz, bunlar hem optimum bir dizayn sağlayacak hem de siz bu dolap size yetiyor mu yetmiyor mu buna karar vereceksiniz.

Ray dolap için uygulanacak sisteme karar vermek, o dolabın sizin ihtiyacınıza uyduğu anlamına gelir. Ray dolabın İhtiyacınıza uyduğunu sizin bütün ihtiyaçlarınızı kullanışlı, güzel bir şekilde karşılayabilmesinden ve sizin günlük hızınıza yetişecek şekilde dizayn edilmiş olmasından anlarız. Bunlara dikkat edersek raylı dolabın kalitesine, dizaynına çok rahat karar verebiliriz.

Raylı dolaplarda performans

Dizaynda en önemli şeylerden bir tanesi, dolabı açtığınızda dolabın size verdiği performanstır. Performans hızla belli olabilir, aksesuarların kolay bulunabilmesi, herşeyi bir anda görebilmemiz, dolabın kapağını açtığınız zaman herşeyin önünüze gelmesi, çabuk karar verme, çabuk kombine etme sağlayabilmesi gerekiyor raylı dolabın. Bunun için de dizayn önemli. Gömleği alınca kravatı kolaylıkla bulabilmeniz gerekiyor. Yakın olması gerekiyor. Gömlek aldığınızda aynı şekilde gömle ve pantolonun yakın olması gerekiyor. Birbirini tamamlayıcı dizayn çok önemli.

İki kişilik kullanıma uygun raylı dolap

Raylı dolap için dizayna karar verirken karı koca olarak aynı anda dolaba ilerleyeceğimiz için trafik açısından sıkıntı olmaması önemli. Bunun için iki kişinin aynı anda giyinebilmeli, aradıklarını bulabilmeli, kimse kimseyi beklememeli. Raylı dolabın iç dizaynına karar verirken, dış dizaynda da bunlara dikkat etmek gerekir. http://www.land.com.tr/rayli_dolap.asp
Kategori
Ray Dolap
Etiketler
ray dolap, ray dolap modelleri

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.