Advert

Raylı Dolap Montaj Işlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

30
Advert
Advert

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
2,790 İzlenme
Özel olarak imal edilen raylı dolaplar, projelendirilip imalat aşamasına gelindiğinde fabrikalarda temiz bir şekilde kesimleri tamamlanır. Profesyonel montaj ekipleri sayesinde modüler sistem haline getirilir. Sonrasında özenle paketlenip, evlere nakledilir. Ustalar nakliye sırasında ürünlerin taşınmasına dikkat ederler. Çünkü dolapların taşıma sırasında hasar görmesi mümkün.

Dolapları monte etmeden önce ustalar evin ölçülerini kontrol ederek dolapları düzgün bir şekilde monte ederler. Ray kapakları montaj esnasında yer ve tavan yamukluklarına dikkat edilerek, sessiz ve düzgün çalışacak şekilde monte edilir.

Eskiden raylı dolaplarda rulmanlı sistemler kullanıyordu ve kullana birçok kişi rulmanlı sistemlerin çok ağır olmasından ve çok ses çıkarmasından şikayet ediyordu. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ray sistemleri de değişti. Şuan da üretilen raylı dolaplar sessiz ve hafif çalışan ürünlerdir.

Raylı dolap montajında terazi kullanımı

Dolapların montajında dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de dolapların monte edilirken teraziye alınmasıdır. Teraziye alınmadan monte edilen dolaplar çok uzun süre kullanıldığında sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden evinize dolap monte edilirken ustaların terazi kullanıp kullanmadığını kontrol ederseniz daha sağlıklı bir monte işlemi gerçekleşir. http://www.land.com.tr/rayli_dolap.asp
Kategori
Ray Dolap
Etiketler
ray dolap, ray dolap modelleri

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.